LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 6teams
  • 120players
  • 45matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 16.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:008Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Vilniaus Vytis
Sunday, 23.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:009Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Žalgiris B
11:0010BFA ArenaVilniaus BFA BFK Margiris
Sunday, 30.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:0010Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA-FK Panevėžys B
Saturday, 05.11.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:008BFA ArenaVilniaus BFA BFA-FK Panevėžys B
Sunday, 06.11.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
12:009Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BVFA Geležinis Vilkas
Sunday, 19.03.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0011Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisVFA Geležinis Vilkas
-:-
18:0011Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFM Vilniaus Vytis
-:-
Sunday, 26.03.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0012Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Margiris
-:-
11:0012Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVilniaus BFA B
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.08.2022.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVFA Geležinis Vilkas
21.08.2022.13:30Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVilniaus BFA B
20.09.2022.19:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Margiris
-:-
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.08.2022.19:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys B
28.08.2022.17:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFM Vilniaus Vytis
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.09.2022.15:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVFA Geležinis Vilkas
-:-
04.09.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFK Žalgiris B
04.09.2022.14:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisVilniaus BFA B
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.09.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA-FM Ateitis
-:-
11.09.2022.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Margiris
18.09.2022.10:30Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFA-FK Panevėžys B
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.09.2022.17:00BFA ArenaVilniaus BFA BVFA Geležinis Vilkas
18.09.2022.14:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFM Vilniaus Vytis
-:-
18.09.2022.14:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFK Žalgiris B
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.09.2022.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Margiris
25.09.2022.12:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVilniaus BFA B
25.09.2022.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFA-FM Ateitis
-:-
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.10.2022.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVilniaus BFA B
02.10.2022.12:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris B
02.10.2022.14:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFA-FK Panevėžys B
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.10.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFA-FM Ateitis
-:-
16.10.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Vilniaus Vytis
05.11.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFA BFA-FK Panevėžys B
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.10.2022.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Žalgiris B
23.10.2022.15:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVilniaus BFA B
-:-
06.11.2022.12:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BVFA Geležinis Vilkas
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.10.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Margiris
30.10.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FM Ateitis
-:-
30.10.2022.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA-FK Panevėžys B
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.03.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisVFA Geležinis Vilkas
-:-
19.03.2023.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Žalgiris B
-:-
19.03.2023.18:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFM Vilniaus Vytis
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.03.2023.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Margiris
-:-
26.03.2023.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVilniaus BFA B
-:-
26.03.2023.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFA-FM Ateitis
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFM Vilniaus Vytis
-:-
02.04.2023.15:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFA-FK Panevėžys B
-:-
02.04.2023.18:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Žalgiris B
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.04.2023.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVFA Geležinis Vilkas
-:-
16.04.2023.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFK Margiris
-:-
16.04.2023.15:00BFA ArenaVilniaus BFA BFM Vilniaus Vytis
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.04.2023.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVFA Geležinis Vilkas
-:-
23.04.2023.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BVilniaus BFA B
-:-
23.04.2023.15:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Margiris
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.04.2023.11:00BFA ArenaVilniaus BFA BFA-FM Ateitis
-:-
30.04.2023.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys B
-:-
30.04.2023.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFM Vilniaus Vytis
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVFA Geležinis Vilkas
-:-
07.05.2023.13:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisVilniaus BFA B
-:-
07.05.2023.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFK Žalgiris B
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2023.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA-FM Ateitis
-:-
14.05.2023.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFA-FK Panevėžys B
-:-
14.05.2023.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Margiris
-:-
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2023.11:00BFA ArenaVilniaus BFA BVFA Geležinis Vilkas
-:-
21.05.2023.16:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFK Žalgiris B
-:-
21.05.2023.18:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFM Vilniaus Vytis
-:-
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.05.2023.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVilniaus BFA B
-:-
28.05.2023.12:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFA-FM Ateitis
-:-
28.05.2023.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Margiris
-:-
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2023.13:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFA-FK Panevėžys B
-:-
04.06.2023.15:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris B
-:-
04.06.2023.18:00BFA ArenaVilniaus BFA BFM Vilniaus Vytis
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FM Vilniaus Vytis752004711+3619
2.FK Margiris64110245+1915
3.VFA Geležinis Vilkas722122311+1211
4.Vilniaus BFA B720322417+79
5.FK Žalgiris B711141346-336
6.FA-FK Panevėžys B810071859-413
7.FA-FM Ateitis000000000