LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 7teams
  • 117players
  • 63matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 24.09.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:006Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilniaus BFA B
Sunday, 25.09.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
10:006Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Granitas
13:006Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilnius Football Academy B
Sunday, 02.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:007Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Ataka
-:-
13:007Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVFA Geležinis Vilkas B
-:-
Wednesday, 05.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:307Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BFK Rabona
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.08.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFA-FK Panevėžys B
07.09.2022.15:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BVilniaus BFA B
08.09.2022.16:00Naujosios Vilnios stadionasFK RabonaFK Granitas
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2022.14:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVilnius Football Academy B
28.08.2022.16:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Ataka
-:-
31.08.2022.12:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFK Rabona
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.09.2022.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVFA Geležinis Vilkas B
-:-
04.09.2022.13:00Panerio stadionasVilnius Football Academy BFA-FK Panevėžys B
04.09.2022.14:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVilniaus BFA B
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Rabona
11.09.2022.16:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BVilnius Football Academy B
-:-
17.09.2022.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BVilniaus BFA B
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.09.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BVilniaus BFA B
-:-
18.09.2022.15:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFA-FK Panevėžys B
18.09.2022.15:00Panerio stadionasVilnius Football Academy BFK Ataka
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.09.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilniaus BFA B
25.09.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Granitas
25.09.2022.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilnius Football Academy B
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.10.2022.13:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Ataka
-:-
02.10.2022.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVFA Geležinis Vilkas B
-:-
05.10.2022.17:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BFK Rabona
-:-
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.10.2022.10:00BFA ArenaVilniaus BFA BVilnius Football Academy B
-:-
09.10.2022.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BFK Ataka
-:-
09.10.2022.13:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Rabona
-:-
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.10.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVFA Geležinis Vilkas B
-:-
23.10.2022.11:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BFK Granitas
-:-
23.10.2022.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFA-FK Panevėžys B
-:-
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.10.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Rabona
-:-
30.10.2022.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVilniaus BFA B
-:-
30.10.2022.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVilnius Football Academy B
-:-
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.03.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFK Ataka
-:-
19.03.2023.15:00BFA ArenaVilniaus BFA BFA-FK Panevėžys B
-:-
19.03.2023.15:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BVFA Geležinis Vilkas B
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.03.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilnius Football Academy B
-:-
26.03.2023.13:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BVFA Geležinis Vilkas B
-:-
26.03.2023.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BFK Granitas
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2023.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVFA Geležinis Vilkas B
-:-
02.04.2023.16:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Ataka
-:-
02.04.2023.16:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BFK Rabona
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.04.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Granitas
-:-
16.04.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilniaus BFA B
-:-
16.04.2023.14:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFA-FK Panevėžys B
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.04.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFA-FK Panevėžys B
-:-
23.04.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFK Granitas
-:-
23.04.2023.12:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BVilniaus BFA B
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.04.2023.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVilnius Football Academy B
-:-
30.04.2023.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BFK Rabona
-:-
30.04.2023.17:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Ataka
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2023.12:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Granitas
-:-
07.05.2023.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVFA Geležinis Vilkas B
-:-
07.05.2023.13:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BFA-FK Panevėžys B
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.05.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Rabona
-:-
14.05.2023.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BVilnius Football Academy B
-:-
14.05.2023.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVilniaus BFA B
-:-
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2023.13:00Fanų stadionasVilnius Football Academy BFK Ataka
-:-
21.05.2023.13:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFA-FK Panevėžys B
-:-
21.05.2023.17:00BFA ArenaVilniaus BFA BVFA Geležinis Vilkas B
-:-
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.05.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilniaus BFA B
-:-
28.05.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilnius Football Academy B
-:-
28.05.2023.15:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Granitas
-:-
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2023.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Ataka
-:-
04.06.2023.12:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Rabona
-:-
04.06.2023.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVFA Geležinis Vilkas B
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FM Ataka44000195+1412
2.Vilnius Football Academy B54001126+612
3.Vilniaus BFA B4200298+16
4.FK Granitas5101397+24
5.FA-FK Panevėžys B50203711-44
6.VFA Geležinis Vilkas B1100010+13
7.FK Rabona40013323-201