Topo centras Euronics moterų I lyga
Season 2024
- Top team
- FC Hegelmann B
- Top scorer
- Sonata Durienė 4
- 13teams
- 61players
- 48matches
- Current matches
- All matches
Wednesday, 27.03.2024. | |||||
---|---|---|---|---|---|
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
18:00 | 2 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | MFA Bitės | FC Hegelmann B | |
20:00 | 2 | Gytarių stadionas | FK Gintra B | FA Šiauliai-ŠSG | |
Friday, 29.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
18:00 | 2 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B | MFK Žalgiris | |
19:00 | 2 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis | FK Vilkija | |
19:30 | 2 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Nevėžis | |
20:00 | 2 | BFA Arena | MFA Žalgiris B-MRU | FC Džiugas |
1. round | |||||
---|---|---|---|---|---|
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
22.03.2024. | 17:00 | Vilkijos gimnazijos sporto aikštynas | FK Vilkija | FK Šešupė | |
22.03.2024. | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Saned B | |
22.03.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | Utenos Utenis | |
23.03.2024. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG | FK Babrungas | |
22.05.2024. | 19:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | MFA Bitės | -:- |
16.06.2024. | 16:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris | FK Gintra B | -:- |
2. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
27.03.2024. | 18:00 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | MFA Bitės | FC Hegelmann B | |
27.03.2024. | 20:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra B | FA Šiauliai-ŠSG | |
29.03.2024. | 18:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B | MFK Žalgiris | |
29.03.2024. | 19:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis | FK Vilkija | |
29.03.2024. | 19:30 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Nevėžis | |
29.03.2024. | 20:00 | BFA Arena | MFA Žalgiris B-MRU | FC Džiugas | |
3. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
12.04.2024. | 18:00 | Vilkaviškio stadionas | FK Šešupė | Utenos Utenis | -:- |
12.04.2024. | 18:15 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris | MFA Žalgiris B-MRU | -:- |
12.04.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Babrungas | -:- |
12.04.2024. | 20:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG | FK Saned B | -:- |
12.04.2024. | 20:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Gintra B | -:- |
14.04.2024. | 12:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Vilkija | MFA Bitės | -:- |
4. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17.04.2024. | 18:00 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | MFA Bitės | FK Šešupė | -:- |
19.04.2024. | 18:00 | - | FK Saned B | FK Nevėžis | -:- |
19.04.2024. | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | MFK Žalgiris | -:- |
19.04.2024. | 19:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Vilkija | -:- |
19.04.2024. | 20:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra B | FC Hegelmann B | -:- |
19.04.2024. | 20:00 | BFA Arena | MFA Žalgiris B-MRU | FA Šiauliai-ŠSG | -:- |
5. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
10.05.2024. | 18:00 | Vilkijos gimnazijos sporto aikštynas | FK Vilkija | FK Gintra B | -:- |
10.05.2024. | 18:00 | Vilkaviškio stadionas | FK Šešupė | FK Babrungas | -:- |
10.05.2024. | 19:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis | MFA Bitės | -:- |
10.05.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Saned B | -:- |
10.05.2024. | 20:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG | FC Džiugas | -:- |
11.05.2024. | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | MFA Žalgiris B-MRU | -:- |
6. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.05.2024. | 17:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris B-MRU | FC Hegelmann B | -:- |
24.05.2024. | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Nevėžis | -:- |
24.05.2024. | 18:00 | - | FK Saned B | FK Vilkija | -:- |
24.05.2024. | 18:30 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | Utenos Utenis | -:- |
24.05.2024. | 20:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra B | FK Šešupė | -:- |
26.05.2024. | 16:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris | FA Šiauliai-ŠSG | -:- |
7. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
07.06.2024. | 17:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris B-MRU | FK Vilkija | -:- |
07.06.2024. | 18:00 | Vilkaviškio stadionas | FK Šešupė | FK Saned B | -:- |
07.06.2024. | 19:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Gintra B | -:- |
07.06.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FC Džiugas | -:- |
07.06.2024. | 20:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | MFK Žalgiris | -:- |
09.06.2024. | 14:00 | BFA Arena | MFA Bitės | FK Babrungas | -:- |
8. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
21.06.2024. | 18:00 | Šiaulių Juventus stadionas | FK Gintra B | MFA Bitės | -:- |
21.06.2024. | 18:00 | - | FK Saned B | Utenos Utenis | -:- |
21.06.2024. | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Vilkija | -:- |
21.06.2024. | 18:15 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris | FC Hegelmann B | -:- |
21.06.2024. | 18:30 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris B-MRU | FK Šešupė | -:- |
21.06.2024. | 20:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG | FK Nevėžis | -:- |
Table - Topo centras Euronics moterų I lyga
# | Club | Pl. | W | D | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Hegelmann B | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 | 6 |
2. | FC Džiugas | 1 | 1 | 0 | 0 | 17 | 1 | +16 | 3 |
3. | FK Vilkija | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 3 |
4. | FA Šiauliai-ŠSG | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 6 | +4 | 3 |
5. | FK Gintra B | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | +2 | 3 |
6. | FK Nevėžis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | MFA Žalgiris B-MRU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | MFK Žalgiris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Utenos Utenis | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
10. | MFA Bitės | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
11. | FK Šešupė | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
12. | FK Babrungas | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -6 | 0 |
13. | FK Saned B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 17 | -16 | 0 |