LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaures-Vakaru grupe 2021/2022 Season 2022

FA Tauras

  • 1position
  • 30points
  • 39:14goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
29.05.2022.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasKlaipėdos FM B
-:-
19.05.2022.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasŠilutė
-:-
15.05.2022.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasFK Saned
08.05.2022.
15:30
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaFA Tauras
01.05.2022.
12:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Minijos FAFA Tauras
24.04.2022.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasFA Šiauliai B
10.04.2022.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFA Tauras
18.10.2021.
19:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM BFA Tauras
06.10.2021.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasFK Atmosfera
04.10.2021.
17:30
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedFA Tauras
30.09.2021.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasŠilutė
17.09.2021.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasMinijos FA
12.09.2021.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BFA Tauras
31.08.2021.
16:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasKlaipėdos FM C

Table - LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FA Tauras12100023914+2530
2.Klaipėdos FM B129021589+4929
3.Minijos FA1282024618+2828
4.FK Atmosfera1251242830-219
5.FA Šiauliai B1240172620+613
6.Klaipėdos FM C1232074040013
7.Šilutė1120091248-366
8.FK Saned11100101484-703