LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

Season 2022

  • 8teams
  • 157players
  • 56matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 22.05.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:0013Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFA Šiauliai B
13:0013Žagarės miesto stadionasFK SanedFK Atmosfera
Thursday, 26.05.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
18:008Šilutės stadionasŠilutėFK Saned
Sunday, 29.05.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:0014Gytarių stadionasFA Šiauliai BKlaipėdos FM C
-:-
13:0014Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Saned
-:-
13:0014Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaŠilutė
-:-
15:0014Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasKlaipėdos FM B
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
31.08.2021.16:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasKlaipėdos FM C
03.09.2021.18:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaKlaipėdos FM B
05.09.2021.14:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BMinijos FA
05.09.2021.15:00Žagarės miesto stadionasFK SanedŠilutė
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2021.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
12.09.2021.11:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BFA Tauras
22.10.2021.18:15Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Atmosfera
26.10.2021.18:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAŠilutė
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.09.2021.18:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasMinijos FA
19.09.2021.11:00Šilutės stadionasŠilutėKlaipėdos FM B
19.09.2021.15:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaFA Šiauliai B
08.11.2021.12:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM C
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.09.2021.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CŠilutė
27.09.2021.18:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM B
06.10.2021.18:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Atmosfera
27.10.2021.19:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BFK Saned
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.10.2021.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BKlaipėdos FM C
03.10.2021.15:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaMinijos FA
04.10.2021.17:30Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
20.10.2021.17:00Šilutės stadionasŠilutėFA Šiauliai B
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.09.2021.18:00Šilutės stadionasFA TaurasŠilutė
10.10.2021.13:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM C
10.10.2021.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BKlaipėdos FM B
10.10.2021.15:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaFK Saned
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.10.2021.17:30Šilutės stadionasŠilutėFK Atmosfera
17.10.2021.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFA Šiauliai B
18.10.2021.19:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
20.11.2021.14:00Žagarės miesto stadionasFK SanedMinijos FA
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.04.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFA Tauras
10.04.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Atmosfera
10.04.2022.15:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFA Šiauliai B
26.05.2022.18:00Šilutės stadionasŠilutėFK Saned
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.04.2022.11:00Šilutės stadionasŠilutėMinijos FA
24.04.2022.11:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaKlaipėdos FM C
24.04.2022.11:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFA Šiauliai B
24.04.2022.13:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.05.2022.10:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BFK Atmosfera
01.05.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BŠilutė
01.05.2022.12:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFA Tauras
03.05.2022.18:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM CFK Saned
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.03.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BMinijos FA
08.05.2022.11:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Šiauliai B
08.05.2022.12:00Šilutės stadionasŠilutėKlaipėdos FM C
08.05.2022.15:30Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaFA Tauras
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.05.2022.17:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM CKlaipėdos FM B
15.05.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BŠilutė
15.05.2022.13:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Atmosfera
15.05.2022.15:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Saned
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.05.2022.18:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM CMinijos FA
19.05.2022.17:30Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasŠilutė
22.05.2022.13:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFK Atmosfera
22.05.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFA Šiauliai B
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.05.2022.13:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Saned
-:-
29.05.2022.13:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaFK AtmosferaŠilutė
-:-
29.05.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai BKlaipėdos FM C
-:-
29.05.2022.15:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasKlaipėdos FM B
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FA Tauras13110024314+2933
2.Klaipėdos FM B13100216710+5732
3.Minijos FA1392024818+3031
4.FK Atmosfera1361243132-122
5.FA Šiauliai B1340182729-213
6.Klaipėdos FM C1332084042-213
7.Šilutė12200101252-406
8.FK Saned12100111687-713