2020 m. LFF III lygos ŠA pirmenybės „Splius“ taurei laimėti

Season 2020

  • 10teams
  • 188players
  • 90matches
  • Current matches
  • All matches
Monday, 19.10.2020.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:3017Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Adiada
Wednesday, 21.10.2020.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:3018Gytarių stadionasFK VentaŠSPC-Radviliškis B
Thursday, 22.10.2020.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
20:1518Gytarių stadionasFK FanaiFK Kruoja-Kupsc
Saturday, 24.10.2020.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
14:0018Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCPakruojo SC
16:3018Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Kražantė
Monday, 26.10.2020.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:3013Gytarių stadionasFK VentaFK Fanai
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.06.2020.19:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Fanai
10.06.2020.19:00Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFC Saulininkas
10.06.2020.19:30Gytarių stadionasFK VentaFK Savanoris
11.06.2020.19:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Adiada
31.08.2020.18:30Kelmės miesto stadionasFK KražantėPakruojo SC
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.06.2020.19:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Venta
16.06.2020.19:00Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Fanai
17.06.2020.19:00Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Kražantė
17.06.2020.19:30Gytarių stadionasFK SavanorisFC Saulininkas
18.06.2020.19:30Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Adiada
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.06.2020.19:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Venta
30.06.2020.20:15Gytarių stadionasFK AdiadaFK Fanai
01.07.2020.19:00Pakruojo stadionasPakruojo SCŠSPC-Radviliškis B
02.07.2020.20:15Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Kruoja-Kupsc
15.07.2020.19:30Kelmės miesto stadionasFK KražantėFK Savanoris
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.07.2020.19:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Kražantė
08.07.2020.19:30Gytarių stadionasFK SavanorisŠSPC-Radviliškis B
09.07.2020.19:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFC Saulininkas
09.07.2020.20:15Gytarių stadionasFK AdiadaPakruojo SC
15.09.2020.20:15Gytarių stadionasFK FanaiFK Venta
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.07.2020.19:00Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Kruoja-Kupsc
28.07.2020.19:30Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Savanoris
29.07.2020.19:00Kelmės miesto stadionasFK KražantėFK Akmenė-SC
30.07.2020.19:00Purienų stadionasFK VentaFK Adiada
30.07.2020.20:15Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Fanai
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.08.2020.19:00Purienų stadionasFK VentaPakruojo SC
05.08.2020.19:00Purienų stadionasFK FanaiFK Kražantė
05.08.2020.19:30Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCŠSPC-Radviliškis B
06.08.2020.19:00Purienų stadionasFK AdiadaFC Saulininkas
06.08.2020.19:30Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Savanoris
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.08.2020.19:30Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Kruoja-Kupsc
12.08.2020.19:00Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Fanai
12.08.2020.19:00Kelmės miesto stadionasFK KražantėFK Adiada
13.08.2020.19:00Purienų stadionasFK SavanorisFK Akmenė-SC
13.08.2020.20:15Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Venta
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.08.2020.19:00Purienų stadionasFK FanaiFK Savanoris
19.08.2020.19:30Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Kruoja-Kupsc
19.08.2020.19:30Purienų stadionasFK VentaFK Kražantė
20.08.2020.19:00Purienų stadionasFK AdiadaŠSPC-Radviliškis B
20.08.2020.20:15Gytarių stadionasFC SaulininkasPakruojo SC
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.08.2020.19:00Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Akmenė-SC
26.08.2020.19:00Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Venta
26.08.2020.19:00Kelmės miesto stadionasFK KražantėFC Saulininkas
27.08.2020.19:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Fanai
27.08.2020.19:00Purienų stadionasFK SavanorisFK Adiada
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
31.08.2020.18:30Purienų stadionasFK FanaiFK Akmenė-SC
31.08.2020.19:30Gytarių stadionasFK SavanorisFK Venta
01.09.2020.18:30Purienų stadionasFK AdiadaFK Kruoja-Kupsc
02.09.2020.19:30Gytarių stadionasFC SaulininkasŠSPC-Radviliškis B
20.09.2020.15:00Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Kražantė
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.09.2020.18:30Purienų stadionasFK FanaiPakruojo SC
04.09.2020.19:30Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Savanoris
06.09.2020.14:00Kelmės miesto stadionasFK KražantėŠSPC-Radviliškis B
06.09.2020.14:00Gytarių stadionasFK VentaFK Kruoja-Kupsc
14.09.2020.20:15Gytarių stadionasFK AdiadaFK Akmenė-SC
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.09.2020.18:45Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BPakruojo SC
09.09.2020.19:30Gytarių stadionasFK SavanorisFK Kražantė
10.09.2020.18:15Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFC Saulininkas
10.09.2020.20:15Gytarių stadionasFK VentaFK Akmenė-SC
12.10.2020.20:15Gytarių stadionasFK FanaiFK Adiada
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.09.2020.18:00Kelmės miesto stadionasFK KražantėFK Kruoja-Kupsc
16.09.2020.18:30Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Savanoris
17.09.2020.20:15Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Akmenė-SC
26.09.2020.16:00Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Adiada
26.10.2020.19:30Gytarių stadionasFK VentaFK Fanai
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.09.2020.17:00Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Kruoja-Kupsc
22.09.2020.20:15Gytarių stadionasFK AdiadaFK Venta
23.09.2020.19:30Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Kražantė
23.09.2020.19:30Gytarių stadionasFK SavanorisPakruojo SC
24.09.2020.20:15Gytarių stadionasFK FanaiFC Saulininkas
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.09.2020.19:30Gytarių stadionasFK SavanorisFK Kruoja-Kupsc
01.10.2020.20:15Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Adiada
04.10.2020.13:00Pakruojo stadionasPakruojo SCFK Venta
04.10.2020.17:00Kelmės miesto stadionasFK KražantėFK Fanai
14.10.2020.19:30Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Akmenė-SC
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.10.2020.19:30Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Savanoris
07.10.2020.19:30Gytarių stadionasFK FanaiŠSPC-Radviliškis B
08.10.2020.20:15Gytarių stadionasFK AdiadaFK Kražantė
09.10.2020.19:30Gytarių stadionasFK VentaFC Saulininkas
11.10.2020.15:30Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscPakruojo SC
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.09.2020.17:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Kruoja-Kupsc
15.10.2020.20:15Gytarių stadionasFK SavanorisFK Fanai
17.10.2020.16:00Gytarių stadionasFK KražantėFK Venta
18.10.2020.16:00Pakruojo stadionasPakruojo SCFC Saulininkas
19.10.2020.19:30Radviliškio miesto centrinis stadionasŠSPC-Radviliškis BFK Adiada
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.09.2020.15:00Gytarių stadionasFK AdiadaFK Savanoris
21.10.2020.19:30Gytarių stadionasFK VentaŠSPC-Radviliškis B
22.10.2020.20:15Gytarių stadionasFK FanaiFK Kruoja-Kupsc
24.10.2020.14:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCPakruojo SC
24.10.2020.16:30Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Kražantė

Table - 2020 m. LFF III lygos ŠA pirmenybės „Splius“ taurei laimėti

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.FC Saulininkas1815127838+4046
2.FK Kražantė1814138523+6243
3.ŠSPC-Radviliškis B1811435430+2437
4.FK Venta1810353723+1433
5.Pakruojo SC1810084549-430
6.FK Akmenė-SC185494452-819
7.FK Fanai1853102938-918
8.FK Adiada1852113656-2017
9.FK Savanoris1832132467-4311
10.FK Kruoja-Kupsc1812151773-565