Topo centras euronics moterų A lyga 2024
Season 2024
- Top team
- MFA Žalgiris-MRU
- Top scorer
- Iuliana Colnic 7
- 6teams
- 82players
- 30matches
- Current matches
- All matches
Saturday, 16.03.2024. | |||||
---|---|---|---|---|---|
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17:00 | 1 | Gytarių stadionas | FK Gintra | FK TransINVEST | |
Sunday, 17.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
15:00 | 1 | BFA Arena | MFA Žalgiris-MRU | FK Saned | |
Sunday, 24.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
14:00 | 2 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FC Hegelmann | -:- |
15:00 | 2 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | -:- |
16:00 | 2 | Gytarių stadionas | FK Gintra | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
1. round | |||||
---|---|---|---|---|---|
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
16.03.2024. | 17:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra | FK TransINVEST | |
17.03.2024. | 15:00 | BFA Arena | MFA Žalgiris-MRU | FK Saned | |
14.04.2024. | 14:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Banga | -:- |
2. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.03.2024. | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FC Hegelmann | -:- |
24.03.2024. | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | -:- |
24.03.2024. | 16:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
3. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
21.04.2024. | 13:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
21.04.2024. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Saned | -:- |
21.04.2024. | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FC Hegelmann | FK Gintra | -:- |
4. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
27.04.2024. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
27.04.2024. | 16:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra | FK Banga | -:- |
28.04.2024. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK TransINVEST | FK Saned | -:- |
5. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
04.05.2024. | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
05.05.2024. | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK Gintra | -:- |
05.05.2024. | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FC Hegelmann | FK TransINVEST | -:- |
6. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
12.05.2024. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FC Hegelmann | -:- |
12.05.2024. | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
12.05.2024. | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Gintra | -:- |
7. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
26.05.2024. | 12:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK TransINVEST | -:- |
26.05.2024. | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FK Gintra | -:- |
26.05.2024. | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FC Hegelmann | FK Saned | -:- |
8. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
16.06.2024. | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FK TransINVEST | -:- |
16.06.2024. | 12:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FK Gintra | FC Hegelmann | -:- |
16.06.2024. | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK Banga | -:- |
9. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
23.06.2024. | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FC Hegelmann | -:- |
23.06.2024. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Gintra | -:- |
23.06.2024. | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK TransINVEST | -:- |
10. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
29.06.2024. | 18:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FK Gintra | FK Saned | -:- |
30.06.2024. | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FK Banga | -:- |
30.06.2024. | 13:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FC Hegelmann | -:- |
Table - Topo centras euronics moterų A lyga 2024
# | Club | Pl. | W | D | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MFA Žalgiris-MRU | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | +21 | 3 |
2. | FK Gintra | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3 |
3. | FC Hegelmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | FK Banga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | FK TransINVEST | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
6. | FK Saned | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | -21 | 0 |