2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Season 2021

  • 8teams
  • 178players
  • 56matches
  • Current matches
  • All matches
Thursday, 14.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
20:009Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFK Gintaras
Sunday, 17.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
18:0012Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Gintaras
Wednesday, 20.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:0014Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasEMD Statyba-SendvarisKlaipėdos FM B
Monday, 25.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
20:3011Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasKlaipėdos FM B
Thursday, 28.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:1513Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFC Neptūnas B
Friday, 29.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:0013Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BSakuona-Rūgpienių kaimas
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.05.2021.17:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiFK Gintaras
16.05.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFC Neptūnas B
17.05.2021.20:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFK Rosa
21.09.2021.19:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasKlaipėdos FM B
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.05.2021.20:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BSakuona-Rūgpienių kaimas
23.05.2021.15:00Palangos stadionasFK GintarasFK Minija B
23.05.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Rosa
29.05.2021.12:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFK Jonušai
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.05.2021.20:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiFC Neptūnas B
30.05.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaFK Gintaras
31.05.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasEMD Statyba-Sendvaris
01.08.2021.11:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BKlaipėdos FM B
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.06.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Jonušai
07.06.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFK Rosa
18.07.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Minija B
30.09.2021.20:45Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Gintaras
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.06.2021.17:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFC Neptūnas B
13.06.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiSakuona-Rūgpienių kaimas
14.06.2021.20:00Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)FK Minija BEMD Statyba-Sendvaris
08.08.2021.17:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaKlaipėdos FM B
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.06.2021.20:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BKlaipėdos FM B
27.06.2021.18:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFK Minija B
11.07.2021.18:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiFK Rosa
12.07.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Gintaras
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.07.2021.14:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaFC Neptūnas B
05.07.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasSakuona-Rūgpienių kaimas
05.08.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BEMD Statyba-Sendvaris
22.08.2021.18:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFK Jonušai
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.08.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFK Jonušai
15.08.2021.18:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaFK Minija B
20.09.2021.21:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BEMD Statyba-Sendvaris
26.09.2021.16:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BSakuona-Rūgpienių kaimas
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.08.2021.16:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiKlaipėdos FM B
22.08.2021.20:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaEMD Statyba-Sendvaris
23.08.2021.20:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFC Neptūnas B
14.10.2021.20:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFK Gintaras
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.08.2021.20:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisSakuona-Rūgpienių kaimas
29.08.2021.12:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Minija B
29.08.2021.19:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Jonušai
13.09.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFK Rosa
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.08.2021.21:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaSakuona-Rūgpienių kaimas
05.09.2021.16:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFC Neptūnas B
09.09.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiEMD Statyba-Sendvaris
25.10.2021.20:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasKlaipėdos FM B
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.09.2021.17:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFK Jonušai
06.10.2021.20:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Minija B
14.10.2021.19:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Rosa
17.10.2021.18:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Gintaras
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.09.2021.21:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK RosaFK Jonušai
27.09.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasEMD Statyba-Sendvaris
28.10.2021.19:15Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFC Neptūnas B
29.10.2021.19:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BSakuona-Rūgpienių kaimas
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.09.2021.14:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK JonušaiFK Minija B
04.10.2021.21:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFK Gintaras
05.10.2021.20:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Rosa
20.10.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasEMD Statyba-SendvarisKlaipėdos FM B

Table - LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.Sakuona-Rūgpienių kaimas1411034923+2633
2.FC Neptūnas B1410134414+3031
3.FK Minija B149143818+2028
4.Klaipėdos FM B148064118+2324
5.FK Jonušai146174536+919
6.EMD Statyba-Sendvaris145182039-1916
7.FK Gintaras143292848-2011
8.FK Rosa1410131786-693