LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaures-Vakaru grupe 2021/2022 Season 2022

FK Atmosfera
Mažeikiai

  • 4position
  • 19points
  • 28:30goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
29.05.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaŠilutė
-:-
22.05.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedFK Atmosfera
-:-
15.05.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Minijos FAFK Atmosfera
08.05.2022.
15:30
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaFA Tauras
01.05.2022.
10:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BFK Atmosfera
24.04.2022.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaKlaipėdos FM C
10.04.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM BFK Atmosfera
22.10.2021.
18:15
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFK Atmosfera
13.10.2021.
17:30
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022ŠilutėFK Atmosfera
10.10.2021.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaFK Saned
06.10.2021.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasFK Atmosfera
03.10.2021.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaMinijos FA
19.09.2021.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaFA Šiauliai B
03.09.2021.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaKlaipėdos FM B

Table - LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FA Tauras12100023914+2530
2.Klaipėdos FM B129021589+4929
3.Minijos FA1282024618+2828
4.FK Atmosfera1251242830-219
5.FA Šiauliai B1240172620+613
6.Klaipėdos FM C1232074040013
7.Šilutė1120091248-366
8.FK Saned11100101484-703