Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

Season 2022

  • 6teams
  • 1players
  • 30matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 04.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:009Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaTalentų FA-FK Riteriai
13:009Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
Wednesday, 08.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:303Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMTalentų FA-FK Riteriai
Saturday, 11.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0010Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Garliava
16:0010Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAKlaipėdos FM
Wednesday, 15.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:0010LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Panevėžys-PRSSG
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.04.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Garliava
09.04.2022.13:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
13.04.2022.18:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKauno Žalgirio FA
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.04.2022.10:30Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFK Garliava
16.04.2022.18:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
27.04.2022.18:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.04.2022.15:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFA Panevėžys-PRSSG
11.05.2022.18:15Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKauno Žalgirio FA
08.06.2022.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMTalentų FA-FK Riteriai
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.04.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Garliava
30.04.2022.13:15Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
30.04.2022.15:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFA Panevėžys-PRSSG
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGTalentų FA-FK Riteriai
07.05.2022.12:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMKauno Žalgirio FA
07.05.2022.14:30Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFK Žalgiris
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2022.11:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FATalentų FA-FK Riteriai
14.05.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
14.05.2022.13:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaKlaipėdos FM
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2022.11:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaKauno Žalgirio FA
21.05.2022.15:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
21.05.2022.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.05.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Garliava
29.05.2022.15:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKlaipėdos FM
01.06.2022.18:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFK Žalgiris
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKauno Žalgirio FA
04.06.2022.11:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaTalentų FA-FK Riteriai
04.06.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.06.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Garliava
11.06.2022.16:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAKlaipėdos FM
15.06.2022.17:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Panevėžys-PRSSG

Table - Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Talentų FA-FK Riteriai28168407215+5768
2.FK Žalgiris28166337019+5163
3.FA Panevėžys-PRSSG281230136143+1842
4.Kauno Žalgirio FA281141124746+142
5.Klaipėdos FM281213125744+1341
6.FK Garliava28906136054+633