Pagrindinis
Rinktinės
Vyrų
Vyrų rinktinė
U-21 vaikinai
U-19 vaikinai
U-18 vaikinai
U-17 vaikinai
U-16 vaikinai
U-15 vaikinai
Moterų
Moterų rinktinė
U-19 merginos
U-17 merginos
U-16 merginos
U-15 merginos
Futsal
Futsal rinktinė
Futsal moterų rinktinė
Futsal U-19 rinktinė
Paplūdimio
Paplūdimio rinktinė
Varžybos
Vyrų
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
(
A divizionas
,
B divizionas
)
FPRO LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Moterų
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Baltijos moterų lyga
(
I etapas
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Mergaičių U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-8 v.
,
9-20 v.
)
Moterų futsal čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
II etapas
,
III etapas
Mergaičių futsal U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-4 v.
,
5-8 v.
,
9-12 v.
)
Moterų regioninė lyga
Mėgėjų
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Jaunimo
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
,
1-6 v.
,
7-11 v.
)
U-16 divizionas
(
I etapas
,
1-6 v.
,
7-12 v.
)
U-15 divizionas
(
I etapas
,
1-6 v.
,
7-12 v.
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
I lygos U-18 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-16 divizionas
(
Pietų
,
Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-15 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-14 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-13 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
Samsung Galaxy Watch LVL
Baltijos jaunimo lyga U16
(
A grupė
,
B grupė
,
II etapas
)
Baltijos jaunimo lyga U15
(
A grupė
,
B grupė
,
II etapas
)
Futsal
TOPsport Futsal A lyga
(
Atkrintamosios
)
Lietuvos Futsal Taurė
Futsal Supertaurė
PAFF Futsal I lyga
Jaunimo Futsal čempionatas
Paplūdimio
2024 Stiklita futbolo čempionatas
(
I etapas
)
Studentai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas
Veteranai/Senjorai
2024 Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
2024 Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės
2024 Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo pirmenybės
2024 Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybės
24' Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės
24’ Lietuvos senjorų (60+) futsal primenybės
23/24 Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės
Masinis futbolas
2024 m. "ladygolas" U12 merginų futsal žaidynės
2024 m. "ladygolas" U14 merginų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U12 vaikinų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U14 vaikinų futsal žaidynės
Rungtynės šiandien
2024 birželio 14
kovas 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
balandis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
gegužė 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
birželis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
liepa 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
rugpjūtis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
rugsėjis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
spalis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
TOPsport I lyga 2024
18:00
FK Nevėžis
-
FK Riteriai
-
-
FK Nevėžis
:
FK Riteriai
-
18:30
FK Be1
-
Tauras
-
-
FK Be1
:
Tauras
-
19:00
FC Neptūnas
-
Hegelmann B
-
-
FC Neptūnas
:
Hegelmann B
-
19:00
FK Garliava
-
FK Panevėžys B
-
-
FK Garliava
:
FK Panevėžys B
-
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2024
19:00
Gargždų AMK "Veteranas"
-
Klaipėda LT
-
-
Gargždų AMK "Veteranas"
:
Klaipėda LT
-
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos
17:00
FA Dainava
-
Klaipėdos FM
-
-
FA Dainava
:
Klaipėdos FM
-
Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024
18:00
FK Banga
-
Klaipėdos FM
-
-
FK Banga
:
Klaipėdos FM
-
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
18:00
VFA Geležinis vilkas
-
FK Ataka
-
-
VFA Geležinis vilkas
:
FK Ataka
-
18:00
VFA Geležinis vilkas
-
FK Ataka
-
-
VFA Geležinis vilkas
:
FK Ataka
-
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
14:30
Prienų FM
FA Dainava
Prienų FM
:
FA Dainava
15:10
Prienų FM
-
FMK Lituanica
-
-
Prienų FM
:
FMK Lituanica
-
kovas 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
balandis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
gegužė 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
birželis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
liepa 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
rugpjūtis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
rugsėjis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
spalis 2024
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
9 725
žaidėjai
679
komandos
390
varžybos
14 192
rungtynės