TOPsport A lyga 2024
Sezonas 2024
- Komanda lyderė
- FC Džiugas
- Rezultatyviausias
- Giedrius Matulevičius 3
- 10komandos
- 231žaidėjai
- 90rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Šeštadienis, 2024-03-16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
14:00 | 4 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Sūduva | |
15:30 | 4 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys | FK Banga | |
Sekmadienis, 2024-03-17 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
14:00 | 4 | LFF stadionas | FK TransINVEST | DFK Dainava | |
15:00 | 4 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Kauno Žalgiris | |
18:30 | 4 | Sportima | FK Žalgiris | FC Hegelmann |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-01 | 19:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | FA Šiauliai | |
2024-03-02 | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Panevėžys | |
2024-03-02 | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Kauno Žalgiris | |
2024-03-03 | 13:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava | FK Žalgiris | |
2024-03-03 | 18:30 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | FC Hegelmann | FK TransINVEST | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-09 | 13:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris | FC Hegelmann | |
2024-03-09 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FC Džiugas | |
2024-03-10 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Banga | |
2024-03-10 | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys | DFK Dainava | |
2024-03-10 | 18:30 | Sportima | FK Žalgiris | Sūduva | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-12 | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris | FK TransINVEST | |
2024-03-13 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava | FC Džiugas | |
2024-03-13 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FA Šiauliai | |
2024-03-13 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Žalgiris | |
2024-03-13 | 20:15 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | FK Panevėžys | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-16 | 14:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Sūduva | |
2024-03-16 | 15:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys | FK Banga | |
2024-03-17 | 14:00 | LFF stadionas | FK TransINVEST | DFK Dainava | |
2024-03-17 | 15:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Kauno Žalgiris | |
2024-03-17 | 18:30 | Sportima | FK Žalgiris | FC Hegelmann | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-29 | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FC Džiugas | -:- |
2024-03-30 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Panevėžys | -:- |
2024-03-30 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK TransINVEST | -:- |
2024-03-31 | 15:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | DFK Dainava | -:- |
2024-03-31 | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Žalgiris | -:- |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-06 | 15:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FC Hegelmann | -:- |
2024-04-06 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava | FK Banga | -:- |
2024-04-07 | 13:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | Sūduva | -:- |
2024-04-07 | 15:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FA Šiauliai | -:- |
2024-04-07 | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Panevėžys | -:- |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-09 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | DFK Dainava | -:- |
2024-04-10 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Sūduva | -:- |
2024-04-10 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Panevėžys | -:- |
2024-04-10 | 19:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FC Džiugas | -:- |
2024-04-10 | 20:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FK TransINVEST | -:- |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-13 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | -:- |
2024-04-13 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | FC Hegelmann | -:- |
2024-04-14 | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FA Šiauliai | -:- |
2024-04-14 | 15:00 | - | FK Panevėžys | FK Žalgiris | -:- |
2024-04-14 | 18:30 | - | DFK Dainava | Kauno Žalgiris | -:- |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-20 | 15:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | Sūduva | -:- |
2024-04-20 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | DFK Dainava | -:- |
2024-04-21 | 13:00 | - | FK Panevėžys | FK TransINVEST | -:- |
2024-04-21 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Banga | -:- |
2024-04-21 | 18:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FC Džiugas | -:- |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-23 | 19:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Sūduva | -:- |
2024-04-24 | 18:00 | - | FK Panevėžys | FC Džiugas | -:- |
2024-04-24 | 18:00 | - | FK TransINVEST | FC Hegelmann | -:- |
2024-04-24 | 19:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Banga | -:- |
2024-04-24 | 20:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | DFK Dainava | -:- |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-27 | 15:00 | - | FC Džiugas | FK TransINVEST | -:- |
2024-04-28 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | Kauno Žalgiris | -:- |
2024-04-28 | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FA Šiauliai | -:- |
2024-04-28 | 17:00 | - | Sūduva | FK Žalgiris | -:- |
2024-04-28 | 19:00 | - | DFK Dainava | FK Panevėžys | -:- |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-01 | 15:00 | - | FA Šiauliai | FC Hegelmann | -:- |
2024-05-01 | 17:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FK Banga | -:- |
2024-05-02 | 18:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | Kauno Žalgiris | -:- |
2024-05-02 | 18:00 | - | FC Džiugas | DFK Dainava | -:- |
2024-05-02 | 19:00 | - | FK Panevėžys | Sūduva | -:- |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-11 | 15:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | FK TransINVEST | -:- |
2024-05-11 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | FC Džiugas | -:- |
2024-05-11 | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Panevėžys | -:- |
2024-05-12 | 16:00 | - | FC Hegelmann | FK Žalgiris | -:- |
2024-05-12 | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FA Šiauliai | -:- |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-17 | 19:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | Sūduva | -:- |
2024-05-18 | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FA Šiauliai | -:- |
2024-05-18 | 18:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys | FC Hegelmann | -:- |
2024-05-19 | 16:00 | - | FC Džiugas | FK Banga | -:- |
2024-05-19 | 18:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris | Kauno Žalgiris | -:- |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-24 | 19:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | FK TransINVEST | -:- |
2024-05-25 | 16:00 | - | FC Hegelmann | FC Džiugas | -:- |
2024-05-25 | 19:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys | Kauno Žalgiris | -:- |
2024-05-26 | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | DFK Dainava | -:- |
2024-05-26 | 19:30 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FK Žalgiris | -:- |
16. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-31 | 19:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | FC Hegelmann | -:- |
2024-06-01 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | FK Banga | -:- |
2024-06-01 | 19:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys | FA Šiauliai | -:- |
2024-06-02 | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Žalgiris | -:- |
2024-06-02 | 18:30 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas | Kauno Žalgiris | -:- |
17. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-15 | 16:00 | - | FC Hegelmann | Sūduva | -:- |
2024-06-15 | 17:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FC Džiugas | -:- |
2024-06-15 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK TransINVEST | -:- |
2024-06-15 | 19:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | DFK Dainava | -:- |
2024-06-16 | 18:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FK Panevėžys | -:- |
18. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-18 | 19:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | FA Šiauliai | -:- |
2024-06-19 | 18:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Panevėžys | -:- |
2024-06-19 | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FC Hegelmann | -:- |
2024-06-19 | 19:30 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas | FK Žalgiris | -:- |
2024-06-19 | 20:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | Kauno Žalgiris | -:- |
Lentelė - TOPsport A Lyga 2024
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Džiugas | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | +2 | 8 |
2. | FC Hegelmann | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | +2 | 7 |
3. | FK Žalgiris | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | +2 | 7 |
4. | FA Šiauliai | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | +1 | 6 |
5. | DFK Dainava | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | +1 | 5 |
6. | Sūduva | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 |
7. | FK Banga | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 5 |
8. | Kauno Žalgiris | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 4 |
9. | FK TransINVEST | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3 |
10. | FK Panevėžys | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | -2 | 2 |