LFF Taurė 2023
Sezonas 2023
- Komanda lyderė
- -
- Rezultatyviausias
- Otar Kobakhidze 5
- 48komandos
- 577žaidėjai
- 47rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Trečiadienis, 2023-08-16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
18:00 | 4 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | |
18:00 | 4 | BFA Arena | Vilniaus BFA | Kauno Žalgiris | |
Antradienis, 2023-08-29 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
19:00 | 4 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FK Riteriai | |
Šeštadienis, 2023-09-09 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
16:00 | 5 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FC Džiugas | |
Sekmadienis, 2023-09-17 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
16:00 | 5 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | Kauno Žalgiris | |
Sekmadienis, 2023-10-01 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
17:45 | 6 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK TransINVEST | FA Šiauliai |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2023-04-18 | 20:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Top Kickers | VJFM Fortūna | |
2023-04-22 | 11:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Sirijus | FC Neptūnas | |
2023-04-22 | 17:30 | BFA Arena | FK Granitas | FK Šturmas | |
2023-04-23 | 16:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FK Pabradė Zina | Klaipėdos FM | |
2023-04-24 | 19:15 | Širvintų stadionas | VGTU Vilkai | FK Nevėžis | |
2023-04-25 | 13:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Ekranas | |
2023-04-25 | 18:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | Be1 NFA | |
2023-04-25 | 18:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FK Tera | FK Šilutė | |
2023-04-25 | 18:30 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | FK Babrungas | |
2023-04-25 | 20:30 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FK Viltis | |
2023-04-25 | 20:30 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | EMD Statyba-Sendvaris | FK Garliava | |
2023-04-25 | 20:45 | Širvintų stadionas | FKS Ukmergė | Sveikata | |
2023-04-26 | 19:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | FK Geležinis Vilkas | FK Jonava | |
2023-04-26 | 20:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | FK Nadruvis | Marijampolės MML City (2023 09 25 pašalinta iš pirmenybių) | |
2023-04-26 | 20:00 | Gytarių stadionas | FK Venta | FK Dembava | |
2023-04-26 | 20:30 | Fanų stadionas | FK Futboliukas | FK Atmosfera | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2023-05-03 | 21:40 | BFA Arena | FK Trivartis | FK Navigatoriai | |
2023-05-05 | 21:30 | BFA Arena | FK Granitas | FK Viltis | |
2023-05-06 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Be1 NFA | |
2023-05-06 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Nevėžis | |
2023-05-06 | 18:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FK Jonava | |
2023-05-07 | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | DFK Dainava | |
2023-05-07 | 17:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | FK Banga | |
2023-05-07 | 18:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Panevėžys | |
2023-05-07 | 18:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka | FK Riteriai | |
2023-05-07 | 18:30 | LFF stadionas | AFK | FK Žalgiris | |
2023-05-07 | 20:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FC Vova | Marijampolės MML City (2023 09 25 pašalinta iš pirmenybių) | |
2023-05-08 | 18:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava | Kauno Žalgiris | |
2023-05-09 | 18:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FC Džiugas | |
2023-05-09 | 18:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FC Hegelmann | |
2023-05-09 | 18:45 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė | Sūduva | |
2023-05-10 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | Vilniaus BFA | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2023-05-23 | 17:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Marijampolės MML City (2023 09 25 pašalinta iš pirmenybių) | FK Banga | |
2023-05-24 | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Žalgiris | |
2023-05-24 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Riteriai | |
2023-05-30 | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA | FA Šiauliai | |
2023-05-30 | 18:00 | Širvintų stadionas | FK Viltis | FC Džiugas | |
2023-05-30 | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | Sūduva | |
2023-05-31 | 19:00 | Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė | Klaipėdos FM | Vilniaus BFA | |
2023-05-31 | 20:00 | Širvintų stadionas | FK Navigatoriai | FK TransINVEST | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2023-08-15 | 18:00 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas | Sūduva | |
2023-08-16 | 18:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | Kauno Žalgiris | |
2023-08-16 | 18:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | |
2023-08-29 | 19:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FK Riteriai | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2023-09-09 | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FC Džiugas | |
2023-09-17 | 16:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | Kauno Žalgiris | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2023-10-01 | 17:45 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK TransINVEST | FA Šiauliai |