TOPsport I lyga 2024
Sezonas 2024
- Komanda lyderė
- FK Riteriai
- Rezultatyviausias
- Ernestas Mickevičius 2
- 16komandos
- 315žaidėjai
- 120rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Penktadienis, 2024-03-15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
19:00 | 2 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Nevėžis | |
19:00 | 2 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Riteriai | |
Šeštadienis, 2024-03-16 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:00 | 2 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Minija | |
15:00 | 2 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Babrungas | |
19:00 | 2 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Garliava | |
Sekmadienis, 2024-03-17 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:00 | 2 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | Tauras | |
16:00 | 2 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Be1 | |
18:00 | 2 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FC Neptūnas | |
Penktadienis, 2024-03-22 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
18:00 | 3 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Panevėžys B | -:- |
18:00 | 3 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FA Šiauliai B | -:- |
19:00 | 3 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | Kauno Žalgiris B | -:- |
Šeštadienis, 2024-03-23 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:00 | 3 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Ekranas | -:- |
14:00 | 3 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Vilniaus BFA | -:- |
14:00 | 3 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | Hegelmann B | -:- |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-07 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Be1 | |
2024-03-08 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Banga B | |
2024-03-08 | 17:30 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Kauno Žalgiris B | |
2024-03-08 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Panevėžys B | |
2024-03-08 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Atmosfera | |
2024-03-09 | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | Tauras | |
2024-03-09 | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Ekranas | |
2024-03-09 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Garliava | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-15 | 19:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Nevėžis | |
2024-03-15 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Riteriai | |
2024-03-16 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Minija | |
2024-03-16 | 15:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Babrungas | |
2024-03-16 | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Garliava | |
2024-03-17 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | Tauras | |
2024-03-17 | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Be1 | |
2024-03-17 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FC Neptūnas | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-22 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Panevėžys B | -:- |
2024-03-22 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FA Šiauliai B | -:- |
2024-03-22 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | Kauno Žalgiris B | -:- |
2024-03-23 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Ekranas | -:- |
2024-03-23 | 14:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Vilniaus BFA | -:- |
2024-03-23 | 14:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | Hegelmann B | -:- |
2024-04-19 | 19:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Banga B | -:- |
2024-06-28 | 18:30 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Be1 | FK Atmosfera | -:- |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-29 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FC Neptūnas | -:- |
2024-03-29 | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Nevėžis | -:- |
2024-03-29 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Be1 | -:- |
2024-03-30 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Tauras | -:- |
2024-03-30 | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Minija | -:- |
2024-03-30 | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Babrungas | -:- |
2024-03-30 | 15:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Riteriai | -:- |
2024-04-01 | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | Hegelmann B | -:- |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-05 | 16:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FK Banga B | -:- |
2024-04-05 | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Be1 | -:- |
2024-04-05 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FA Šiauliai B | -:- |
2024-04-05 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Ekranas | -:- |
2024-04-05 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | Vilniaus BFA | -:- |
2024-04-06 | 13:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | FK Garliava | -:- |
2024-04-06 | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Panevėžys B | -:- |
2024-04-07 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Atmosfera | -:- |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-12 | 19:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Banga B | -:- |
2024-04-13 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Babrungas | -:- |
2024-04-13 | 14:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Tauras | -:- |
2024-04-13 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FC Neptūnas | -:- |
2024-04-13 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Be1 | -:- |
2024-04-13 | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Nevėžis | -:- |
2024-04-15 | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Riteriai | -:- |
2024-04-15 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | Hegelmann B | -:- |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-26 | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Be1 | Vilniaus BFA | -:- |
2024-04-26 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Ekranas | -:- |
2024-04-26 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Minija | -:- |
2024-04-26 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Garliava | -:- |
2024-04-27 | 14:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FK Atmosfera | -:- |
2024-04-27 | 16:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FA Šiauliai B | -:- |
2024-04-29 | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | Kauno Žalgiris B | -:- |
2024-04-29 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Panevėžys B | -:- |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-03 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | Tauras | -:- |
2024-05-03 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Atmosfera | -:- |
2024-05-03 | 19:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Nevėžis | -:- |
2024-05-04 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Be1 | -:- |
2024-05-04 | 14:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FC Neptūnas | -:- |
2024-05-04 | 16:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Banga B | -:- |
2024-05-04 | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Riteriai | -:- |
2024-05-05 | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Hegelmann B | -:- |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-10 | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FK Garliava | -:- |
2024-05-10 | 19:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Minija | -:- |
2024-05-10 | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | FK Babrungas | -:- |
2024-05-10 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | Vilniaus BFA | -:- |
2024-05-11 | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Ekranas | -:- |
2024-05-11 | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | Kauno Žalgiris B | -:- |
2024-05-12 | 14:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | FK Panevėžys B | -:- |
2024-05-13 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FA Šiauliai B | -:- |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-17 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Nevėžis | -:- |
2024-05-17 | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | Tauras | -:- |
2024-05-18 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Riteriai | -:- |
2024-05-18 | 14:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FK Be1 | -:- |
2024-05-18 | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Banga B | -:- |
2024-05-19 | 14:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | Hegelmann B | -:- |
2024-05-19 | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Atmosfera | -:- |
2024-05-20 | 19:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Panevėžys B | -:- |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-24 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FC Neptūnas | -:- |
2024-05-24 | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FK Babrungas | -:- |
2024-05-25 | 14:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Ekranas | -:- |
2024-05-25 | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | Vilniaus BFA | -:- |
2024-05-25 | 16:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Minija | -:- |
2024-05-26 | 14:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | Kauno Žalgiris B | -:- |
2024-05-26 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Garliava | -:- |
2024-05-27 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FA Šiauliai B | -:- |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-31 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | Tauras | -:- |
2024-05-31 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Riteriai | -:- |
2024-05-31 | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FC Neptūnas | -:- |
2024-05-31 | 19:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Banga B | -:- |
2024-06-01 | 17:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | Hegelmann B | -:- |
2024-06-02 | 14:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Atmosfera | -:- |
2024-06-02 | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Panevėžys B | -:- |
2024-06-03 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Kauno Žalgiris B | -:- |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-07 | 18:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgiris B | Vilniaus BFA | -:- |
2024-06-07 | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FK Nevėžis | -:- |
2024-06-08 | 14:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Babrungas | -:- |
2024-06-08 | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FC Neptūnas | -:- |
2024-06-08 | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | FK Garliava | -:- |
2024-06-08 | 17:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | FA Šiauliai B | -:- |
2024-06-09 | 14:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Minija | -:- |
2024-06-09 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Ekranas | -:- |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-14 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Riteriai | -:- |
2024-06-14 | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | Tauras | -:- |
2024-06-14 | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | Hegelmann B | -:- |
2024-06-14 | 19:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Panevėžys B | -:- |
2024-06-15 | 18:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FK Atmosfera | -:- |
2024-06-16 | 16:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Banga B | -:- |
2024-06-16 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | Kauno Žalgiris B | -:- |
2024-06-16 | 18:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FA Šiauliai B | -:- |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-21 | 19:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgiris B | FK Garliava | -:- |
2024-06-21 | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FC Neptūnas | -:- |
2024-06-21 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Hegelmann B | FK Nevėžis | -:- |
2024-06-22 | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | FK Babrungas | -:- |
2024-06-22 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Minija | -:- |
2024-06-22 | 18:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Be1 | -:- |
2024-06-22 | 18:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | Vilniaus BFA | -:- |
2024-06-23 | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Ekranas | -:- |
Lentelė - TOPsport I Lyga 2024
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Riteriai | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 | 6 |
2. | FK Be1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 6 |
3. | FC Neptūnas | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 | 4 |
4. | Vilniaus BFA | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 |
5. | FK Babrungas | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 |
6. | Kauno Žalgiris B | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
7. | FK Nevėžis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
8. | FK Minija | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
9. | FK Banga B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 |
10. | FK Ekranas | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 |
11. | FK Panevėžys B | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
12. | FA Šiauliai B | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
13. | FK Garliava | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
14. | Tauras | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 |
15. | FK Atmosfera | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
16. | Hegelmann B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 0 |