Betsafe Futsal A lyga 17/18 Sezonas 2018

Baltija
Panevėžys

  • 5pozicija
  • 15taškai
  • 35:25įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
  • Rezultatyviausi
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-03-25
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiBaltija
-:-
2018-03-18
15:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Gargždų Pramogos-SCBaltija
-:-
2018-02-10
19:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18VDABaltija
-:-
2018-02-03
17:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18VytisBaltija
-:-
2018-01-28
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaKoralas
-:-
2018-01-21
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaJonavos Vikingai
2018-01-13
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaGargždų Pramogos-SC
2018-01-06
14:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaVievio žiedas
2017-12-16
14:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18VipBaltija
2017-12-09
14:30
Betsafe Futsal A lyga 17/18InkarasBaltija
2017-11-26
14:30
Betsafe Futsal A lyga 17/18FC TurbotransfersBaltija
2017-11-18
14:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaVDA
2017-11-11
14:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaVytis
2017-11-05
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18KoralasBaltija

Lentelė - Betsafe Futsal A lyga 17/18

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Gargždų Pramogos-SC98015132+1924
2.Vytis96124222+2019
3.Inkaras96033418+1618
4.Koralas95224326+1717
5.Baltija94323525+1015
6.FC Turbotransfers94144335+813
7.Vip92343239-79
8.VDA92252634-88
9.Jonavos Vikingai91262951-225
10.Vievio žiedas90091871-530