LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe 2021/2022 Sezonas 2022

FA-FM Ateitis
Vilnius

  • 5pozicija
  • 18taškai
  • 18:13įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Vartininkai
V
Airidas Jasinskas
7----
Gynėjai
G
Andrius Grudinskis
4----
G
Pijus Kepenis
8-11-
G
Danielius Martinkėnas
-----
G
Tomas Miknevičius
3----
G
Augustas Vegys
8-1--
G
Laurynas Vilimas
2-1--
Saugai
S
Simas Jovaiša
8-1--
S
Daniil Tarasov
2----
Puolėjai
P
Nojus Kibilda
3--2-
P
Kajus Vaitkevičius
10-23-
Žaidėjai
Motiejus Andrijauskas
8--1-
Ramazan Senih Dilekci
7--1-
Ričardas Stasiūnas
9--1-
Bernard Valner
--1--
Kajus Verbickas
6-3--
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-05
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisFK Vidzgiris
-:-
2022-05-29
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK PabradėFA-FM Ateitis
-:-
2022-05-22
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisVJFM Fortūna
-:-
2022-05-15
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022Vilniaus BFA BFA-FM Ateitis
-:-
2022-05-08
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisSK Polonia-Panerys
-:-
2022-05-01
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK NemenčinėFA-FM Ateitis
-:-
2022-04-24
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisFK Žalgiris B
-:-
2022-04-10
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasFA-FM Ateitis
-:-
2022-04-03
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisJonava
-:-
2022-03-27
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFA-FM Ateitis
-:-
2021-11-13
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022VJFM FortūnaFA-FM Ateitis
2021-11-07
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK VidzgirisFA-FM Ateitis
2021-10-31
12:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisFK Pabradė
2021-10-17
12:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisVilniaus BFA B

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus BFA B1091004911+3829
2.FK Garliava B1070213710+2723
3.VJFM Fortūna1062022618+822
4.SK Polonia-Panerys106022438+3520
5.FA-FM Ateitis1060041813+518
6.FK Vidzgiris1050052728-115
7.Jonava940141914+513
8.FK Žalgiris B1032052021-113
9.FK Pabradė920071631-156
10.SK Nemenčinė90009231-290
11.FK Lokomotyvas90009678-720