2020 m. LFF III lygos Šiauliu apskrities pirmenybes „Splius“ taurei laimeti Sezonas 2020

FK Akmenė-SC
Akmenės rajonas

  • 3pozicija
  • 7taškai
  • 8:5įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-05
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCPakruojo SC
-:-
2020-09-28
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Kruoja-KupscFK Akmenė-SC
-:-
2020-09-21
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFK Savanoris
-:-
2020-09-14
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiŠSPC-Radviliškis BFK Akmenė-SC
-:-
2020-09-07
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFK Kražantė
-:-
2020-08-31
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFC SaulininkasFK Akmenė-SC
-:-
2020-08-24
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFK Venta
-:-
2020-08-17
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK AdiadaFK Akmenė-SC
-:-
2020-08-10
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFK Fanai
-:-
2020-08-03
 
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiPakruojo SCFK Akmenė-SC
-:-
2020-07-29
19:00
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK KražantėFK Akmenė-SC
-:-
2020-07-09
19:00
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFC Saulininkas
-:-
2020-06-30
19:00
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFK Venta
2020-06-18
19:30
2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėtiFK Akmenė-SCFK Adiada

Lentelė - 2020 m. LFF III lygos ŠA pirmenybės „Splius“ taurei laimėti

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FC Saulininkas3300183+159
2.FK Venta321072+57
3.FK Akmenė-SC321085+37
4.Pakruojo SC220052+36
5.ŠSPC-Radviliškis B420269-36
6.FK Kražantė210172+53
7.FK Adiada210165+13
8.FK Fanai200225-30
9.FK Savanoris300338-50
10.FK Kruoja-Kupsc4004223-210