Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos Sezonas 2022

FK Garliava
Garliava, Kauno raj.

  • 6pozicija
  • 31taškai
  • 57:51įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-11
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisFK Garliava
-:-
2022-06-04
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK GarliavaTalentų FA-FK Riteriai
-:-
2022-05-28
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFA Panevėžys-PRSSGFK Garliava
2022-05-21
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK GarliavaKauno Žalgirio FA
2022-05-14
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK GarliavaKlaipėdos FM
2022-05-07
14:30
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK GarliavaFK Žalgiris
2022-04-30
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosTalentų FA-FK RiteriaiFK Garliava
2022-04-23
15:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK GarliavaFA Panevėžys-PRSSG
2022-04-16
10:30
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKauno Žalgirio FAFK Garliava
2022-04-09
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFK Garliava

Lentelė - Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Talentų FA-FK Riteriai24146406713+5458
2.FK Žalgiris25164236716+5158
3.FA Panevėžys-PRSSG261130125739+1839
4.Klaipėdos FM241211105638+1839
5.Kauno Žalgirio FA251031114041-137
6.FK Garliava26904135751+631