LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe 2021/2022 Sezonas 2022

FK Žalgiris B
Vilnius

  • 4pozicija
  • 34taškai
  • 50:30įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-05
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BSK Polonia-Panerys
2022-05-29
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK NemenčinėFK Žalgiris B
2022-05-15
11:20
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Lokomotyvas
2022-05-08
14:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022JonavaFK Žalgiris B
2022-05-01
15:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Garliava B
2022-04-23
15:45
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FA-FM AteitisFK Žalgiris B
2022-04-10
14:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Vidzgiris
2022-04-03
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK PabradėFK Žalgiris B
2022-03-27
10:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BVJFM Fortūna
2022-03-20
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022Vilniaus BFA BFK Žalgiris B
2021-11-09
17:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Pabradė
2021-11-07
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK Polonia-PanerysFK Žalgiris B
2021-10-31
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BSK Nemenčinė
2021-10-17
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasFK Žalgiris B

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus BFA B20171029420+7453
2.FK Garliava B20150328018+6248
3.SK Polonia-Panerys20141237023+4746
4.FK Žalgiris B20102085030+2034
5.FA-FM Ateitis20102083231+134
6.Jonava20100194428+1631
7.FK Vidzgiris20100195050031
8.VJFM Fortūna2082194553-829
9.FK Lokomotyvas204001624118-9412
10.FK Pabradė20300172284-629
11.SK Nemenčinė2010019662-563