Pirmos lygos U-15 diviziono Pietu-Rytu regionas 20/21 Sezonas 2021

FM Ateitis

  • 2pozicija
  • 23taškai
  • 28:1įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Gynėjai
G
Tomas Miknevičius
-----
G
Augustas Vegys
-----
G
Gytis Vitkauskas
-----
Saugai
S
Simas Jovaiša
-----
S
Daniil Tarasov
---1-
S
Romualdas Uckus
-----
Puolėjai
P
Kajus Vaitkevičius
-----
Žaidėjai
Motiejus Andrijauskas
-----
Vakaris Banelis
6----
Marius Čibiras
5----
Patrikas Gulbinovič
4-1--
Mantas Miliukas
1-1--
Ričardas Stasiūnas
--1--
Bernard Valner
1-2--
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-06
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FA UtenisFM Ateitis
-:-
2021-05-30
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisSK Polonija
-:-
2021-05-23
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FA-FK Panevėžys-PRSSGFM Ateitis
-:-
2021-05-16
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisAlytaus SRC
-:-
2021-05-09
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FA DainavaFM Ateitis
-:-
2021-05-02
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisFK Garliava
-:-
2021-04-25
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaFM Ateitis
-:-
2021-04-18
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisFK Nevėžis
-:-
2021-04-11
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisVJFM Fortūna
-:-
2021-04-04
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FK PabradėFM Ateitis
-:-
2021-03-28
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisSK Nemenčinė
-:-
2020-11-01
12:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisFA Utenis
-:-
2020-10-28
18:30
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FM AteitisFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2020-10-25
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21SK PolonijaFM Ateitis
-:-

Lentelė - Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FA-FK Panevėžys-PRSSG88000661+6524
2.FM Ateitis87100281+2723
3.FA Dainava952022211+1119
4.FK Nevėžis960032611+1518
5.SK Polonija95103226+1617
6.Jonava94122198+1116
7.VJFM Fortūna950041521-615
8.FK Garliava931141619-312
9.Alytaus SRC92025741-348
10.FA Utenis91116318-156
11.FK Pabradė90018641-351
12.SK Nemenčinė90009153-520