Betsafe Futsal A lyga 17/18 Sezonas 2018

Jonavos Vikingai
Jonavos rajonas

  • 9pozicija
  • 5taškai
  • 29:51įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
  • Rezultatyviausi
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-03-25
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiBaltija
-:-
2018-03-18
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiVytis
-:-
2018-03-04
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiVDA
-:-
2018-02-25
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiGargždų Pramogos-SC
-:-
2018-02-17
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Vievio žiedasJonavos Vikingai
-:-
2018-02-11
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiVip
-:-
2018-01-28
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiFC Turbotransfers
-:-
2018-01-21
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18BaltijaJonavos Vikingai
2018-01-13
14:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18VytisJonavos Vikingai
2018-01-07
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiKoralas
2017-12-17
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18VDAJonavos Vikingai
2017-12-09
17:30
Betsafe Futsal A lyga 17/18Gargždų Pramogos-SCJonavos Vikingai
2017-11-26
16:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18Jonavos VikingaiVievio žiedas
2017-11-18
15:00
Betsafe Futsal A lyga 17/18VipJonavos Vikingai

Lentelė - Betsafe Futsal A lyga 17/18

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Gargždų Pramogos-SC98015132+1924
2.Vytis96124222+2019
3.Inkaras96033418+1618
4.Koralas95224326+1717
5.Baltija94323525+1015
6.FC Turbotransfers94144335+813
7.Vip92343239-79
8.VDA92252634-88
9.Jonavos Vikingai91262951-225
10.Vievio žiedas90091871-530