Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaures-Vakaru regionas 20/21 Sezonas 2021

Klaipėdos FM B
Klaipėda

  • 3pozicija
  • 41taškai
  • 50:36įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Žaidėjai
Rapolas Bivainis
201052---
Vytautas Bružas
-----
Karolis Dirgėlas
1814621--
Paulius Dirgėlas
1310522--
Pijus Dumalakas
13739-1-
Vilius Gedrimas
1711002--
Daniil Gnatiuk
-----
Markas Ivanovas
1473511-
Augustinas Jučas
851421-
Nedas Karžinauskas
2180---
Dovydas Kemundris
18121151-
Lukas Mečionis
181081-4-
Gvidas Merkevičius
2180---
Paulius Rinkevičius
20161413-
Gustas Saladžius
2115046--
Mantas Silvanavičius
143---
Alvydas Statkus
1980221-
Tadas Štilius
2115501--
Titas Tarutis
-----
Simas Tarvydas
201485---
Dovydas Urbonas
-----
Augustas Vaitkus
62521--
Titas Vaitkus
190---
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-20
18:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21FK AtmosferaKlaipėdos FM B
2021-06-16
17:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21FA TaurasKlaipėdos FM B
2021-06-13
12:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BFA Šiauliai B
2021-06-09
14:15
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BFA Šiauliai B
2021-06-01
18:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Kuršėnų SMKlaipėdos FM B
2021-05-30
12:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BFK Saned
2021-05-09
12:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21ŠilutėKlaipėdos FM B
2021-05-03
18:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BFK Atmosfera
2021-04-26
18:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21FK SanedKlaipėdos FM B
2021-04-24
16:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21FA Šiauliai BKlaipėdos FM B
2021-04-19
18:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BFA Tauras
2021-04-14
17:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21FK AtmosferaKlaipėdos FM B
2021-04-07
17:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BKuršėnų SM
2021-03-24
18:00
Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21Klaipėdos FM BFK Saned

Lentelė - Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Atmosfera242001311024+8661
2.FA Tauras24173137527+4858
3.Klaipėdos FM B24130295036+1441
4.Šilutė241200125545+1036
5.FK Saned24610174680-3420
6.FA Šiauliai B24610172382-5920
7.Kuršėnų SM24501183398-6516