LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaures-Vakaru grupe2021/2022 Sezonas 2022

Minijos FA
Kretinga

  • 7pozicija
  • 3taškai
  • 4:14įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-29
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022FC DžiugasMinijos FA
-:-
2022-05-15
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FAKlaipėdos FM C
-:-
2022-05-08
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Klaipėdos FM BMinijos FA
-:-
2022-04-24
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022FK JūraMinijos FA
-:-
2022-04-20
17:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FABanga
-:-
2022-04-10
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022FK BabrungasMinijos FA
-:-
2022-04-03
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FAFC Kuršiai
-:-
2021-10-25
18:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FAFC Džiugas
-:-
2021-10-10
10:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Klaipėdos FM CMinijos FA
2021-10-05
19:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FAKlaipėdos FM B
2021-09-22
18:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FAFK Jūra
-:-
2021-09-12
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022BangaMinijos FA
2021-09-04
14:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022Minijos FAFK Babrungas
2021-08-29
10:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022FC KuršiaiMinijos FA

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Klaipėdos FM C64101185+1314
2.FC Kuršiai64101175+1214
3.FC Džiugas53101127+511
4.Banga53011147+710
5.Klaipėdos FM B6301298+110
6.FK Jūra5101398+14
7.Minijos FA51004414-103
8.FK Babrungas60006433-290