nav_euro - Qualifying Round - Grp B

Penktadienis, 22-03-2019 21:45

Stade Josy Barthel
  • Teisėjas: Reinshreiber Roi (ISR)
  • Pirmas asistentas: Bitton David Elias (ISR)
  • Antras asistentas: Yakobov Matityahu (ISR)
  • Rezervinis teisėjas: Shmuelevitz Eitan (ISR)
  • Teisėjų inspektorius: Fautrel Fredy (FRA)
  • Delegatas: Lyon Paul (GIB)
  • Rungtynių eiga
  • Rungtynių protokolas
 

14

ĮVARTIS!  0:1

Fedor Černych
Christopher Martins C. Martins

Geltona kortelė

30

 
Leandro Barreiro Martins Barreiro Martins

ĮVARTIS!  1:1

45

 
 

45+1

Geltona kortelė

Saulius Mikoliūnas

1 kėlinio pabaiga

Gerson Rodrigues

ĮVARTIS!  2:1

55

 
 

56

Keitimas

Stefano Bensi
Daniel Da Mota

Keitimas

58

 
 

61

Keitimas

Danel Sinani
Leandro Barreiro Martins Barreiro Martins

Keitimas

67

 
Dirk Carlson

Geltona kortelė

70

 
 

76

Keitimas

Dave Turpel
Vincent Thill V. Thill

Keitimas

78

 
Danel Sinani

Geltona kortelė

86

 
 

86

Geltona kortelė

Nerijus Valskis

2 kėlinio pabaiga

Anthony Moris (G)116Ernestas Šetkus (G)
  • 58'
Daniel Da Mota
919Vaidas Slavickas
Laurent Jans (C)1822Fedor Černych (C)
  • 14'
  • 45'
  • 67'
Leandro Barreiro Martins Barreiro Martins
1623Rolandas Baravykas
Maxime Chanot214Vykintas Slivka
  • 30'
Christopher Martins C. Martins
817Mantas Kuklys
  • 78'
Vincent Thill V. Thill
102Linas Klimavičius
Lars Gerson713Saulius Mikoliūnas
  • 45'+1'
  • 76'
  • 70'
Dirk Carlson
135Algis Jankauskas
  • 55'
Gerson Rodrigues
615Deimantas Petravičius
  • 61'
Olivier Thill O. Thill1511Arvydas Novikovas
  • 56'
Atsarginiai žaidėjai
Tim Kips T. Kips (G)231Emilijus Zubas (G)
Ralph Schon (G)1212Džiugas Bartkus (G)
Mathias Jänisch198Egidijus Vaitkūnas
Florian Bohnert53Marrus Palionis
Aldin Skenderovic2121Nerijus Valskis
  • 61'
  • 86'
  • 67'
  • 86'
Danel Sinani
149Donatas Kazlauskas
  • 78'
Dave Turpel
2010Paulius Golubickas Golubickas
Kevin Malget44Vytautas Andriuškevičius
Mario Mutsch177Artūras Žulpa
  • 56'
  • 58'
Stefano Bensi
116Justinas Marazas
  • 76'
Enes Mahmutović320Rimvydas Sadauskas
-18Modestas Vorobjovas
Treneriai
Luc Holtz (LUX)Valdas Urbonas