Samsung Galaxy Watch EJL U17 divizionas 2021/2022

Sezonas 2022

  • 9komandos
  • 178žaidėjai
  • 144rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Šeštadienis, 2022-06-11
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:0035Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBanga
Sekmadienis, 2022-06-12
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:3035Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCNFA BE1
Ketvirtadienis, 2022-06-16
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
17:0036Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGMarijampolės FC
Penktadienis, 2022-06-17
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
14:0036Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKauno Žalgirio FA
Šeštadienis, 2022-06-18
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:0036LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Vilniaus BFA
15:0036Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGKlaipėdos FM
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-0618:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVilniaus BFA
2021-08-0711:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKauno Žalgirio FA
2021-08-0712:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKlaipėdos FM
2021-08-0714:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGMarijampolės FC
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-1316:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Panevėžys-PRSSG
2021-08-1413:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCBanga
2021-08-1415:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
2021-12-0415:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Šiauliai-Šiaulių SG
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-2017:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisMarijampolės FC
2021-08-2113:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGNFA BE1
2021-08-2114:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAKlaipėdos FM
2021-11-1617:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasBangaVilniaus BFA
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-2813:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Šiauliai-Šiaulių SG
2021-08-2915:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKauno Žalgirio FA
2021-08-3012:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Banga
2021-12-0113:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Žalgiris
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-0412:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisNFA BE1
2021-09-0414:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAVilniaus BFA
2021-09-0415:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMMarijampolės FC
2021-09-0416:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFA Panevėžys-PRSSG
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1112:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Kauno Žalgirio FA
2021-09-1113:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGBanga
2021-09-1115:00BFA ArenaVilniaus BFAKlaipėdos FM
2021-09-1115:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1717:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCVilniaus BFA
2021-09-1814:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Šiauliai-Šiaulių SG
2021-09-1815:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFA Panevėžys-PRSSG
2021-10-0617:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMNFA BE1
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-2514:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
2021-09-2616:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Marijampolės FC
2021-10-1317:30Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGKauno Žalgirio FA
2021-11-0913:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFK Žalgiris
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0213:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFANFA BE1
2021-10-0214:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FABanga
2021-10-0215:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Šiauliai-Šiaulių SG
2021-10-0314:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Panevėžys-PRSSG
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0910:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMBanga
2021-10-0913:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Šiauliai-Šiaulių SG
2021-10-0914:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFK Žalgiris
2021-10-0915:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Panevėžys-PRSSG
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-1615:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGVilniaus BFA
2021-10-1615:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGNFA BE1
2021-10-1617:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
2021-10-1715:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasBangaMarijampolės FC
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-2313:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Žalgiris
2021-10-2315:00BFA ArenaVilniaus BFABanga
2021-11-1717:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMKauno Žalgirio FA
2022-06-0118:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Šiauliai-Šiaulių SG
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-3013:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFA Panevėžys-PRSSG
2021-11-1016:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasKauno Žalgirio FAMarijampolės FC
2021-11-2417:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA
2022-03-2317:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaNFA BE1
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-0312:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Žalgiris
2021-11-0314:30Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKlaipėdos FM
2021-11-0315:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys-PRSSGBanga
2021-11-0318:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFAKauno Žalgirio FA
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-0611:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFA Šiauliai-Šiaulių SG
2021-11-0613:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMVilniaus BFA
2021-11-0613:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FANFA BE1
2021-11-0613:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-1311:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys-PRSSGKauno Žalgirio FA
2021-11-1313:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Klaipėdos FM
2021-11-1313:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Žalgiris
2021-11-1314:00BFA ArenaVilniaus BFAMarijampolės FC
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-2011:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCNFA BE1
2021-11-2013:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFA Šiauliai-Šiaulių SG
2021-11-2013:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBanga
2021-11-2015:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-2713:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKauno Žalgirio FA
2021-11-2713:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGKlaipėdos FM
2021-11-2715:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGMarijampolės FC
2021-12-1113:00Pilaitės futbolo maniežasNFA BE1Vilniaus BFA
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-0510:30Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKlaipėdos FM
2022-03-0512:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKauno Žalgirio FA
2022-03-0514:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVilniaus BFA
2022-03-0515:00Šiaulių stadionas (natūrali žolė)FA Šiauliai-Šiaulių SGMarijampolės FC
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-1213:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
2022-03-1213:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-03-1216:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Panevėžys-PRSSG
2022-04-2617:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCBanga
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-1913:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaVilniaus BFA
2022-03-1914:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGNFA BE1
2022-03-1914:00VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionasKauno Žalgirio FAKlaipėdos FM
2022-03-1915:15Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisMarijampolės FC
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-2613:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Banga
2022-03-2615:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys-PRSSGFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-03-2615:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Žalgiris
2022-03-2617:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKauno Žalgirio FA
23. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-3117:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKlaipėdos FM
2022-04-0212:00VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionasKauno Žalgirio FAVilniaus BFA
2022-04-0213:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisNFA BE1
2022-04-0215:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFA Panevėžys-PRSSG
24. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-0913:00BFA ArenaVilniaus BFAKlaipėdos FM
2022-04-0913:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
2022-04-0916:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Kauno Žalgirio FA
2022-05-1817:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGBanga
25. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-1613:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-04-1613:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFA Panevėžys-PRSSG
2022-04-1613:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCVilniaus BFA
2022-05-1719:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMNFA BE1
26. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2014:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFK Žalgiris
2022-04-2017:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Marijampolės FC
2022-04-2017:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
2022-04-2017:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGKauno Žalgirio FA
27. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2313:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-04-2313:00BFA ArenaVilniaus BFANFA BE1
2022-04-2315:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Panevėžys-PRSSG
2022-05-0418:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FABanga
28. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2917:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMBanga
2022-04-2918:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-04-3013:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Panevėžys-PRSSG
2022-04-3013:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFK Žalgiris
29. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-0713:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
2022-05-0713:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaMarijampolės FC
2022-05-0713:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGNFA BE1
2022-05-0716:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGVilniaus BFA
30. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-1117:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Žalgiris
2022-05-1120:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMKauno Žalgirio FA
2022-05-2517:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-05-3117:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFABanga
31. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-1413:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAMarijampolės FC
2022-05-1413:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA
2022-05-1413:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaNFA BE1
2022-06-0817:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFA Panevėžys-PRSSG
32. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2017:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMMarijampolės FC
2022-05-2111:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Žalgiris
2022-05-2115:00BFA ArenaVilniaus BFAKauno Žalgirio FA
2022-05-2516:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGBanga
33. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2809:45Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FANFA BE1
2022-05-2813:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
2022-05-2813:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-05-2813:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMVilniaus BFA
34. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-0317:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFAMarijampolės FC
2022-06-0413:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Žalgiris
2022-06-0414:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKauno Žalgirio FA
2022-06-0416:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Klaipėdos FM
35. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-1113:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
2022-06-1113:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFA Šiauliai-Šiaulių SG
2022-06-1113:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBanga
2022-06-1213:30Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCNFA BE1
36. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-1617:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGMarijampolės FC
2022-06-1714:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKauno Žalgirio FA
2022-06-1813:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Vilniaus BFA
2022-06-1815:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGKlaipėdos FM

Lentelė - Samsung Galaxy Watch EJL U17 divizionas 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Žalgiris322422411137+7478
2.Kauno Žalgirio FA322041610250+5270
3.Klaipėdos FM321812106541+2459
4.NFA BE1321730127059+1157
5.FA Šiauliai-Šiaulių SG321612136657+952
6.Vilniaus BFA321421157866+1247
7.Marijampolės FC32904195075-2531
8.FA Panevėžys-PRSSG32802224392-4926
9.Banga323102827135-10811