LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022

Sezonas 2022

  • 14komandos
  • 281žaidėjai
  • 182rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Ketvirtadienis, 2021-09-16
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
17:001Panerio stadionasVilnius Football AcademyJonava
Sekmadienis, 2021-09-19
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:005Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVisagino BFA
11:005Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Ataka
11:005BFA ArenaVilniaus BFA BFK Vidzgiris
-:-
11:005Panerio stadionasVilnius Football AcademyTalentų FA-FK Riteriai B
13:005DruskininkųFK DruskininkaiFK Nevėžis
-:-
13:005Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Margiris
-:-
Antradienis, 2021-09-21
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
17:305NFA stadionasNFA BE1FM Vilniaus Vytis
-:-
Šeštadienis, 2021-09-25
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:006Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaVilniaus BFA B
-:-
Sekmadienis, 2021-09-26
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:006Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVFA Geležinis Vilkas
-:-
11:006Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Druskininkai
-:-
11:006LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BNFA BE1
-:-
11:006AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVilnius Football Academy
-:-
13:006Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFK Margiris
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-2109:30Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2021-08-2210:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Margiris
2021-08-2211:00DruskininkųFK DruskininkaiNFA BE1
2021-08-2213:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVisagino BFA
2021-08-2214:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Nevėžis
2021-08-2215:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFM Vilniaus Vytis
2021-09-1617:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyJonava
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-2911:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaNFA BE1
2021-08-2911:00Fanų stadionasFK MargirisVilnius Football Academy
-:-
2021-08-2911:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVilniaus BFA B
2021-08-2911:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFM Ataka
2021-08-2912:30Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVFA Geležinis Vilkas
2021-08-2913:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFK Granitas
2021-08-2913:00DruskininkųFK DruskininkaiVisagino BFA
-:-
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-0411:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaVisagino BFA
2021-09-0510:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BFM Vilniaus Vytis
2021-09-0511:00NFA stadionasNFA BE1FK Margiris
2021-09-0511:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Vidzgiris
2021-09-0511:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTalentų FA-FK Riteriai B
2021-09-0513:00DruskininkųFK DruskininkaiJonava
2021-09-0513:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Nevėžis
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1211:00Fanų stadionasFK MargirisFK Druskininkai
2021-09-1211:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVilnius Football Academy
2021-09-1211:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-09-1212:30Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFM Ataka
2021-09-1213:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BVilniaus BFA B
2021-09-1213:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAJonava
2021-09-1318:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisNFA BE1
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1911:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVisagino BFA
2021-09-1911:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Ataka
2021-09-1911:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Vidzgiris
-:-
2021-09-1911:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyTalentų FA-FK Riteriai B
2021-09-1913:00DruskininkųFK DruskininkaiFK Nevėžis
-:-
2021-09-1913:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Margiris
-:-
2021-09-2117:30NFA stadionasNFA BE1FM Vilniaus Vytis
-:-
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-2511:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaVilniaus BFA B
-:-
2021-09-2611:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-09-2611:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Druskininkai
-:-
2021-09-2611:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BNFA BE1
-:-
2021-09-2611:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVilnius Football Academy
-:-
2021-09-2613:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFK Margiris
-:-
2021-09-2717:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisJonava
-:-
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0311:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVisagino BFA
-:-
2021-10-0311:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Granitas
-:-
2021-10-0311:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFM Ataka
-:-
2021-10-0311:00DruskininkųFK DruskininkaiTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2021-10-0311:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFM Vilniaus Vytis
-:-
2021-10-0311:00Fanų stadionasFK MargirisFK Nevėžis
-:-
2021-10-0313:00NFA stadionasNFA BE1FK Vidzgiris
-:-
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0911:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaNFA BE1
-:-
2021-10-1011:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVilnius Football Academy
-:-
2021-10-1011:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVilniaus BFA B
-:-
2021-10-1011:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Margiris
-:-
2021-10-1011:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BJonava
-:-
2021-10-1011:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Druskininkai
-:-
2021-10-1013:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFK Nevėžis
-:-
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-1711:00BFA ArenaVilniaus BFA BVisagino BFA
-:-
2021-10-1711:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-10-1711:00DruskininkųFK DruskininkaiFM Ataka
-:-
2021-10-1711:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Vidzgiris
-:-
2021-10-1711:00Fanų stadionasFK MargirisTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2021-10-1711:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFM Vilniaus Vytis
-:-
2021-10-1716:00NFA stadionasNFA BE1FK Granitas
-:-
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-2311:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaJonava
-:-
2021-10-2411:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Margiris
-:-
2021-10-2411:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasNFA BE1
-:-
2021-10-2411:00BFA ArenaVilniaus BFA BVilnius Football Academy
-:-
2021-10-2413:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFM Vilniaus Vytis
-:-
2021-10-2413:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Druskininkai
-:-
2021-10-2415:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFK Nevėžis
-:-
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-3111:00DruskininkųFK DruskininkaiVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-10-3111:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Granitas
-:-
2021-10-3111:00Fanų stadionasFK MargirisFM Ataka
-:-
2021-10-3111:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Vidzgiris
-:-
2021-10-3111:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2021-10-3113:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyVisagino BFA
-:-
2021-10-3113:00NFA stadionasNFA BE1Vilniaus BFA B
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-0611:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaFK Nevėžis
-:-
2021-11-0711:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Margiris
-:-
2021-11-0711:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFM Vilniaus Vytis
-:-
2021-11-0713:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFATalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2021-11-0713:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasJonava
-:-
2021-11-0713:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Druskininkai
-:-
2021-11-0713:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyNFA BE1
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-1411:00DruskininkųFK DruskininkaiVilnius Football Academy
-:-
2021-11-1411:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaVilniaus BFA B
-:-
2021-11-1411:00Fanų stadionasFK MargirisVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-11-1411:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Granitas
-:-
2021-11-1411:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFM Ataka
-:-
2021-11-1411:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFK Vidzgiris
-:-
2021-11-1415:00NFA stadionasNFA BE1Visagino BFA
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-1311:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFM Ataka
-:-
2022-03-1311:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Granitas
-:-
2022-03-1311:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVFA Geležinis Vilkas
-:-
2022-03-1311:00Fanų stadionasFK MargirisVilniaus BFA B
-:-
2022-03-1311:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaVilnius Football Academy
-:-
2022-03-1311:00NFA stadionasNFA BE1FK Druskininkai
-:-
2022-03-1313:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFK Vidzgiris
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-1911:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaFK Vidzgiris
-:-
2022-03-2011:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Margiris
-:-
2022-03-2011:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Vilniaus Vytis
-:-
2022-03-2011:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2022-03-2013:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Nevėžis
-:-
2022-03-2013:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFK Druskininkai
-:-
2022-03-2013:00NFA stadionasNFA BE1Jonava
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-2711:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Granitas
-:-
2022-03-2711:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BVFA Geležinis Vilkas
-:-
2022-03-2711:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVilniaus BFA B
-:-
2022-03-2711:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVilnius Football Academy
-:-
2022-03-2711:00Fanų stadionasFK MargirisNFA BE1
-:-
2022-03-2713:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Druskininkai
-:-
2022-03-2713:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFM Ataka
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-0311:00DruskininkųFK DruskininkaiFK Margiris
-:-
2022-04-0311:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFM Vilniaus Vytis
-:-
2022-04-0311:00BFA ArenaVilniaus BFA BTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2022-04-0311:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Vidzgiris
-:-
2022-04-0311:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFM Ataka
-:-
2022-04-0313:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaVisagino BFA
-:-
2022-04-0315:00NFA stadionasNFA BE1FK Nevėžis
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-0911:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaVFA Geležinis Vilkas
-:-
2022-04-1011:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVilniaus BFA B
-:-
2022-04-1011:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisNFA BE1
-:-
2022-04-1011:00Fanų stadionasFK MargirisJonava
-:-
2022-04-1012:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BVilnius Football Academy
-:-
2022-04-1013:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Druskininkai
-:-
2022-04-1013:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAFK Granitas
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2411:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Nevėžis
-:-
2022-04-2411:00DruskininkųFK DruskininkaiFM Vilniaus Vytis
-:-
2022-04-2411:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Vidzgiris
-:-
2022-04-2411:00BFA ArenaVilniaus BFA BFM Ataka
-:-
2022-04-2411:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Granitas
-:-
2022-04-2413:00Fanų stadionasFK MargirisVisagino BFA
-:-
2022-04-2414:00NFA stadionasNFA BE1Talentų FA-FK Riteriai B
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-3011:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaVilnius Football Academy
-:-
2022-05-0111:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisNFA BE1
-:-
2022-05-0111:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFK Druskininkai
-:-
2022-05-0111:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisJonava
-:-
2022-05-0111:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Margiris
-:-
2022-05-0111:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasVilniaus BFA B
-:-
2022-05-0113:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAVFA Geležinis Vilkas
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-0811:00Fanų stadionasFK MargirisFM Vilniaus Vytis
-:-
2022-05-0811:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2022-05-0811:00DruskininkųFK DruskininkaiFK Vidzgiris
-:-
2022-05-0811:00NFA stadionasNFA BE1FM Ataka
-:-
2022-05-0811:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Granitas
-:-
2022-05-0811:00BFA ArenaVilniaus BFA BVFA Geležinis Vilkas
-:-
2022-05-0813:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVisagino BFA
-:-
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-1411:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaFK Druskininkai
-:-
2022-05-1511:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVilnius Football Academy
-:-
2022-05-1511:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFK Margiris
-:-
2022-05-1511:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Nevėžis
-:-
2022-05-1513:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasNFA BE1
-:-
2022-05-1513:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisJonava
-:-
2022-05-1513:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAVilniaus BFA B
-:-
23. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2211:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2022-05-2211:00Fanų stadionasFK MargirisFK Vidzgiris
-:-
2022-05-2211:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFM Ataka
-:-
2022-05-2211:00DruskininkųFK DruskininkaiFK Granitas
-:-
2022-05-2211:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyVilniaus BFA B
-:-
2022-05-2213:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisVisagino BFA
-:-
2022-05-2215:00NFA stadionasNFA BE1VFA Geležinis Vilkas
-:-
24. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2911:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasJonava
-:-
2022-05-2911:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaFK Margiris
-:-
2022-05-2911:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Nevėžis
-:-
2022-05-2911:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BFM Vilniaus Vytis
-:-
2022-05-2913:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFAVilnius Football Academy
-:-
2022-05-2913:00BFA ArenaVilniaus BFA BNFA BE1
-:-
2022-05-2913:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Druskininkai
-:-
25. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-0511:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FM Vilniaus VytisFK Vidzgiris
-:-
2022-06-0511:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFM Ataka
-:-
2022-06-0511:00Fanų stadionasFK MargirisFK Granitas
-:-
2022-06-0511:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaVFA Geležinis Vilkas
-:-
2022-06-0511:00DruskininkųFK DruskininkaiVilniaus BFA B
-:-
2022-06-0513:00LFF stadionasTalentų FA-FK Riteriai BVisagino BFA
-:-
2022-06-0516:00NFA stadionasNFA BE1Vilnius Football Academy
-:-
26. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-1211:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Druskininkai
-:-
2022-06-1211:00BFA ArenaVilniaus BFA BJonava
-:-
2022-06-1211:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Margiris
-:-
2022-06-1211:00Naujosios Vilnios stadionasFK GranitasFK Nevėžis
-:-
2022-06-1211:00Pilaitės futbolo maniežasFM AtakaFM Vilniaus Vytis
-:-
2022-06-1211:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisTalentų FA-FK Riteriai B
-:-
2022-06-1213:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino BFANFA BE1
-:-

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Granitas43010146+810
2.Vilnius Football Academy33000221+219
3.FK Margiris3300091+89
4.Jonava42101124+88
5.FM Vilniaus Vytis4210198+18
6.NFA BE142011292+277
7.Vilniaus BFA B42002224+186
8.VFA Geležinis Vilkas32001183+156
9.FM Ataka32001129+36
10.FK Vidzgiris310021510+53
11.Talentų FA-FK Riteriai B3000319-80
12.Visagino BFA30003423-190
13.FK Druskininkai30003224-220
14.FK Nevėžis40004065-650