Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Rytų regionas

Sezonas 2021

  • 7komandos
  • 163žaidėjai
  • 84rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Sekmadienis, 2020-11-08
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
14:0013Fanų stadionasFM AteitisBaltijos FA
-:-
15:0013Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FK Panevėžys
-:-
15:0013Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiA.Narbekovo FA
-:-
Sekmadienis, 2020-11-15
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0014Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FATFA-Riteriai
-:-
15:0014SportimaA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas
-:-
15:0014Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
-:-
Sekmadienis, 2021-04-04
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
15:0015Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAVFA Geležinis Vilkas
-:-
15:0015Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysTFA-Riteriai
-:-
15:0015Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFM Ateitis
-:-
Sekmadienis, 2021-04-11
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
15:0016Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFK Žalgiris
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-2215:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAVFA Geležinis Vilkas
2020-08-2310:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFM Ateitis
2020-08-2315:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysTFA-Riteriai
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-2715:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFK Žalgiris
2020-08-2717:00SportimaA.Narbekovo FABaltijos FA
2020-09-0218:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-3009:15Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
2020-08-3014:00Fanų stadionasFM AteitisTFA-Riteriai
2020-08-3017:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysA.Narbekovo FA
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-0513:00SportimaA.Narbekovo FAFK Žalgiris
2020-09-0612:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Ateitis
2020-09-0614:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFA-FK Panevėžys
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-1218:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBaltijos FA
2020-09-1314:00Fanų stadionasFM AteitisA.Narbekovo FA
2020-09-1315:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiVFA Geležinis Vilkas
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-1913:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FATFA-Riteriai
2020-09-2011:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK PanevėžysFK Žalgiris
2020-09-2013:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFM Ateitis
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-2710:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiBaltijos FA
2020-09-2712:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasA.Narbekovo FA
2020-09-2712:00Fanų stadionasFM AteitisFA-FK Panevėžys
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-0410:00Fanų stadionasFM AteitisFK Žalgiris
2020-10-0412:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasBaltijos FA
2020-10-0414:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFA-FK Panevėžys
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-1012:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAA.Narbekovo FA
2020-10-1111:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTFA-Riteriai
2020-10-1111:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysVFA Geležinis Vilkas
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-1712:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFM Ateitis
2020-10-1713:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA-FK Panevėžys
2020-10-1812:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-2413:00Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisVFA Geležinis Vilkas
-:-
2020-10-2415:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysBaltijos FA
2020-10-2418:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-11-0415:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFK Žalgiris
-:-
2020-11-0415:00SportimaA.Narbekovo FAFM Ateitis
-:-
2020-11-0415:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTFA-Riteriai
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-11-0814:00Fanų stadionasFM AteitisBaltijos FA
-:-
2020-11-0815:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FK Panevėžys
-:-
2020-11-0815:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiA.Narbekovo FA
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-11-1510:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FATFA-Riteriai
-:-
2020-11-1515:00SportimaA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas
-:-
2020-11-1515:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-0415:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-04-0415:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysTFA-Riteriai
-:-
2021-04-0415:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFM Ateitis
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-1115:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFK Žalgiris
-:-
2021-04-1115:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys
-:-
2021-04-1115:00SportimaA.Narbekovo FABaltijos FA
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-1815:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysA.Narbekovo FA
-:-
2021-04-1815:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-04-1815:00Fanų stadionasFM AteitisTFA-Riteriai
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-2515:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Ateitis
-:-
2021-04-2515:00SportimaA.Narbekovo FAFK Žalgiris
-:-
2021-04-2515:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFA-FK Panevėžys
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0215:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBaltijos FA
-:-
2021-05-0215:00Fanų stadionasFM AteitisA.Narbekovo FA
-:-
2021-05-0215:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiVFA Geležinis Vilkas
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0915:00SportimaA.Narbekovo FATFA-Riteriai
-:-
2021-05-0915:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFM Ateitis
-:-
2021-05-0915:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Žalgiris
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-1615:00Fanų stadionasFM AteitisFA-FK Panevėžys
-:-
2021-05-1615:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiBaltijos FA
-:-
2021-05-1615:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasA.Narbekovo FA
-:-
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-2315:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasBaltijos FA
-:-
2021-05-2315:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFA-FK Panevėžys
-:-
2021-05-2315:00Fanų stadionasFM AteitisFK Žalgiris
-:-
23. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-3015:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTFA-Riteriai
-:-
2021-05-3015:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-05-3015:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAA.Narbekovo FA
-:-
24. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-0615:00SportimaA.Narbekovo FAFA-FK Panevėžys
-:-
2021-06-0615:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
-:-
2021-06-0615:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFM Ateitis
-:-
25. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-1015:00Fanų stadionasFM AteitisVFA Geležinis Vilkas
-:-
2021-06-1015:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
-:-
2021-06-1015:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysBaltijos FA
-:-
26. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-1315:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFK Žalgiris
-:-
2021-06-1315:00SportimaA.Narbekovo FAFM Ateitis
-:-
2021-06-1315:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTFA-Riteriai
-:-
27. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-2015:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiA.Narbekovo FA
-:-
2021-06-2015:00Fanų stadionasFM AteitisBaltijos FA
-:-
2021-06-2015:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FK Panevėžys
-:-
28. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-2315:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
-:-
2021-06-2315:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FATFA-Riteriai
-:-
2021-06-2315:00SportimaA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas
-:-

Lentelė - Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Rytų regionas

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Žalgiris98001277+2024
2.FA-FK Panevėžys1070032516+921
3.Baltijos FA951122411+1318
4.VFA Geležinis Vilkas941042420+414
5.A.Narbekovo FA830142019+110
6.TFA-Riteriai920071622-66
7.FM Ateitis80008445-410