Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Rytų regionas

Sezonas 2021

  • 7komandos
  • 145žaidėjai
  • 84rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Sekmadienis, 2021-06-20
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
14:0027Fanų stadionasTFA-RiteriaiA.Narbekovo FA
Trečiadienis, 2021-06-23
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:0028Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
17:0028Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FATFA-Riteriai
19:1528Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas
Šeštadienis, 2021-06-26
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0014Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
Sekmadienis, 2021-06-27
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
16:0014BFA ArenaBaltijos FATFA-Riteriai
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-2215:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAVFA Geležinis Vilkas
2020-08-2310:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFM Ateitis
2020-08-2315:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysTFA-Riteriai
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-2715:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFK Žalgiris
2020-08-2717:00SportimaA.Narbekovo FABaltijos FA
2020-09-0218:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-3009:15Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
2020-08-3014:00Fanų stadionasFM AteitisTFA-Riteriai
2020-08-3017:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysA.Narbekovo FA
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-0513:00SportimaA.Narbekovo FAFK Žalgiris
2020-09-0612:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Ateitis
2020-09-0614:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFA-FK Panevėžys
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-1218:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBaltijos FA
2020-09-1314:00Fanų stadionasFM AteitisA.Narbekovo FA
2020-09-1315:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiVFA Geležinis Vilkas
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-1913:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FATFA-Riteriai
2020-09-2011:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK PanevėžysFK Žalgiris
2020-09-2013:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFM Ateitis
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-2710:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiBaltijos FA
2020-09-2712:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasA.Narbekovo FA
2020-09-2712:00Fanų stadionasFM AteitisFA-FK Panevėžys
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-0410:00Fanų stadionasFM AteitisFK Žalgiris
2020-10-0412:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasBaltijos FA
2020-10-0414:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFA-FK Panevėžys
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-1012:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAA.Narbekovo FA
2020-10-1111:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTFA-Riteriai
2020-10-1111:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysVFA Geležinis Vilkas
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-1712:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)TFA-RiteriaiFM Ateitis
2020-10-1713:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA-FK Panevėžys
2020-10-1812:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-2415:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysBaltijos FA
2021-03-1411:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
2021-05-2617:55Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusFM AteitisVFA Geležinis Vilkas
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-03-2111:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasBaltijos FAFK Žalgiris
2021-03-2112:30Fanų stadionasA.Narbekovo FAFM Ateitis
2021-03-2115:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTFA-Riteriai
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-03-2712:00BFA ArenaBaltijos FAFM Ateitis
2021-03-2811:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FK Panevėžys
2021-03-2814:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiA.Narbekovo FA
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0517:45Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas
2021-06-2610:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
2021-06-2716:00BFA ArenaBaltijos FATFA-Riteriai
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-0317:00BFA ArenaBaltijos FAVFA Geležinis Vilkas
2021-04-0613:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysTFA-Riteriai
2021-04-0718:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFM Ateitis
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-1015:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys
2021-04-1114:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiFK Žalgiris
2021-04-1118:30Fanų stadionasA.Narbekovo FABaltijos FA
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-1810:00Fanų stadionasFM AteitisTFA-Riteriai
2021-04-1810:20Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
2021-04-1812:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK PanevėžysA.Narbekovo FA
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-2415:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Ateitis
2021-04-2512:30Fanų stadionasA.Narbekovo FAFK Žalgiris
2021-04-2513:00BFA ArenaBaltijos FAFA-FK Panevėžys
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0112:15Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisA.Narbekovo FA
2021-05-0211:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBaltijos FA
2021-05-0214:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiVFA Geležinis Vilkas
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0812:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FATFA-Riteriai
2021-05-0814:00Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisBaltijos FA
2021-05-0911:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Žalgiris
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-1512:00Fanų stadionasFM AteitisFA-FK Panevėžys
2021-05-1514:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasA.Narbekovo FA
2021-05-1614:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiBaltijos FA
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-2214:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasBaltijos FA
2021-05-2312:00Fanų stadionasFM AteitisFK Žalgiris
2021-05-2314:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiFA-FK Panevėžys
23. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-2915:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysVFA Geležinis Vilkas
2021-05-3011:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTFA-Riteriai
2021-05-3015:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAA.Narbekovo FA
24. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-0512:30Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA-FK Panevėžys
2021-06-0612:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
2021-06-0614:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiFM Ateitis
25. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-1017:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysBaltijos FA
2021-06-1017:15SportimaFM AteitisVFA Geležinis Vilkas
2021-06-1017:20Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
26. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-1313:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FAFK Žalgiris
2021-06-1517:15SportimaA.Narbekovo FAFM Ateitis
2021-06-1619:15Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTFA-Riteriai
27. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-2010:00Fanų stadionasFM AteitisBaltijos FA
2021-06-2010:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FK Panevėžys
2021-06-2014:00Fanų stadionasTFA-RiteriaiA.Narbekovo FA
28. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-2311:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Ateitis
2021-06-2317:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FATFA-Riteriai
2021-06-2319:15Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas

Lentelė - Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Rytų regionas

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Žalgiris24182047226+4658
2.FA-FK Panevėžys24170077242+3051
3.Baltijos FA24114275528+2743
4.VFA Geležinis Vilkas24122376643+2343
5.A.Narbekovo FA24101495747+1036
6.TFA-Riteriai24601173960-2119
7.FM Ateitis240102314129-1152