Elitinė U-19 Lyga

Sezonas 2018

  • 8komandos
  • 173žaidėjai
  • 112rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
  • Rezultatyviausi
Šeštadienis, 2018-06-16
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:3012Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus FM
12:0012Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
12:0012Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFK Žalgiris
16:0012Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFA-PRSSG-FK Panevėžys
Penktadienis, 2018-06-22
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
16:0013Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFA Dainava
-:-
Šeštadienis, 2018-06-23
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
12:0013NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenVilniaus FM
-:-
12:0013Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFC Sūduva
-:-
Antradienis, 2018-06-26
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
12:0013Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFK Žalgiris
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-03-1712:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-03-1712:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFK Žalgiris
2018-03-1712:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA-FM
2018-03-1712:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaSM Tauras-Kauno Žalgiris
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-03-3110:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMVilniaus FM
2018-03-3112:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFA Dainava
2018-03-3115:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-PRSSG-FK Panevėžys
2018-03-3116:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenSM Tauras-Kauno Žalgiris
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-0712:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysVilniaus BFA-FM
2018-04-0712:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFC Sūduva
2018-04-0712:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-04-0714:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFK Žalgiris
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-1410:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFK Žalgiris
2018-04-1412:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-04-1414:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFA-PRSSG-FK Panevėžys
2018-04-1417:00NFA stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisVilniaus FM
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2112:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFC Sūduva
2018-04-2112:30Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFA Dainava
2018-04-2114:30NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenVilniaus BFA-FM
2018-04-2116:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysSM Tauras-Kauno Žalgiris
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2812:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-04-2812:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-04-2812:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaVilniaus BFA-FM
2018-04-2815:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA-PRSSG-FK Panevėžys
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0512:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFC Sūduva
2018-05-0516:45Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-0518:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysVilniaus FM
2018-05-0612:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Dainava
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1210:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA-FM
2018-05-1211:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFC Sūduva
2018-05-1212:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus FM
2018-05-1214:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFA-PRSSG-FK Panevėžys
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1910:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMVilniaus BFA-FM
2018-05-1912:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFK Žalgiris
2018-05-1914:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-05-2118:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFC Sūduva
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2612:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaVilniaus FM
2018-05-2613:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-05-2613:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFA-PRSSG-FK Panevėžys
2018-05-2616:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFA Dainava
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0216:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA-FM
2018-06-0217:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFA Dainava
2018-06-0312:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFC Sūduva
2018-06-0517:30Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMSM Tauras-Kauno Žalgiris
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1610:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus FM
2018-06-1612:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-06-1612:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFK Žalgiris
2018-06-1616:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFA-PRSSG-FK Panevėžys
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-2216:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFA Dainava
-:-
2018-06-2312:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenVilniaus FM
-:-
2018-06-2312:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFC Sūduva
-:-
2018-06-2612:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFK Žalgiris
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0911:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
2018-06-3012:00NFA stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisVilniaus BFA-FM
-:-
2018-06-3012:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Žalgiris
-:-
2018-06-3012:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-1412:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFK Žalgiris
-:-
2018-08-1412:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFC Sūduva
-:-
2018-08-1413:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-08-1413:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFA Dainava
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2012:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-08-2014:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
2018-08-2016:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFA Dainava
-:-
2018-08-2016:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMVilniaus FM
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2512:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysVilniaus BFA-FM
-:-
2018-08-2512:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
2018-08-2512:45Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFC Sūduva
-:-
2018-08-2517:30NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFK Žalgiris
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2916:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-08-2916:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisVilniaus FM
-:-
2018-08-2916:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
2018-08-2916:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFK Žalgiris
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0116:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenVilniaus BFA-FM
-:-
2018-09-0116:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFC Sūduva
-:-
2018-09-0116:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
2018-09-0116:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFA Dainava
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-1512:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
2018-09-1512:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaVilniaus BFA-FM
-:-
2018-09-1512:45Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-09-1611:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFK Žalgiris
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-2210:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
2018-09-2212:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Dainava
-:-
2018-09-2213:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFC Sūduva
-:-
2018-09-2213:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-2912:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
2018-09-2912:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus FM
-:-
2018-09-2913:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
2018-09-2917:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFA Dainava
-:-
23. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-0611:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMVilniaus BFA-FM
-:-
2018-10-0613:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
2018-10-0614:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFC Sūduva
-:-
2018-10-0712:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFK Žalgiris
-:-
24. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-1312:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaVilniaus FM
-:-
2018-10-1313:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-10-1314:30Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFA Dainava
-:-
2018-10-1315:15Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
25. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2011:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenFA Dainava
-:-
2018-10-2011:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA-FM
-:-
2018-10-2013:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFC Sūduva
-:-
2018-10-2014:30Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus FMSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
26. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2712:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus FM
-:-
2018-10-2712:45Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-10-2715:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFA-PRSSG-FK Panevėžys
-:-
2018-10-2812:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFK Žalgiris
-:-
27. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-11-0310:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFA-FMFC Sūduva
-:-
2018-11-0311:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisSM Tauras-Kauno Žalgiris
-:-
2018-11-0313:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysFA Dainava
-:-
2018-11-0412:00NFA stadionasFRK Feniksas-FC Hegelmann LitauenVilniaus FM
-:-
28. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-11-1012:00Arvi arena (maniežas)FC SūduvaFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen
-:-
2018-11-1012:00NFA stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisVilniaus BFA-FM
-:-
2018-11-1012:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-PRSSG-FK PanevėžysVilniaus FM
-:-
2018-11-1015:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Žalgiris
-:-
VietaŽaidėjasKomandaĮvarčiai
1Ernestas AndriušisVilniaus FM9
2Lukas JuodkunaitisVilniaus BFA-FM7
3Renatas BanevičiusFA Dainava5
4Herkus BiekšaFA Dainava5
5Benediktas Tomas ButlerVilniaus BFA-FM5
6Ugnius LekečinskasFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen5
7Alanas MarčiukaitisFA Dainava5
8Lukas OdincovasFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen5
9Evaldas PliavgaFK Žalgiris5
10Ignas GraževičiusFA Dainava4
11Paulius Kaliatka4
12Eimantas Lotužys4
13Jokūbas ZujusFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen4
14Rytis ŽebelysSM Tauras-Kauno Žalgiris4
15Donatas NaumovasFK Žalgiris3
16Gytis Paulauskas3
17Benas PaulėkasFA Dainava3
18Matas Popiera3
19Tomaš SymulevičVilniaus FM3
20Eimantas Abramavičius2
21Augustas AldonisVilniaus FM2
22Lukas BabachinasFK Žalgiris2
23Mindaugas BukauskasVilniaus BFA-FM2
24Marjanas IsajevasFA-PRSSG-FK Panevėžys2
25Darijus JakšysFA-PRSSG-FK Panevėžys2
26Martynas JokubauskasFK Žalgiris2
27Andrius KaulinisFK Žalgiris2
28Justas KudirkaSM Tauras-Kauno Žalgiris2
29Arnas LevonauskasFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen2
30Ignas MaleckasSM Tauras-Kauno Žalgiris2
31Gustas MatijošiusVilniaus FM2
32Martynas MikėnasVilniaus FM2
33Nojus NainysFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen2
34Rokas PaškevičiusSM Tauras-Kauno Žalgiris2
35Nojus PutnaFK Žalgiris2
36Karolis SkamarakasFC Sūduva2
37Vladislav SotnikovVilniaus FM2
38Simonas VasiljevasFK Žalgiris2
39Justas ČesnavičiusFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen2
40Deividas ŠliokaitisFC Sūduva2
41Sergej Amirzian1
42Ignas AndrulisFA-PRSSG-FK Panevėžys1
43Adomas AnkudinovasFK Žalgiris1
44Klaidas DargisSM Tauras-Kauno Žalgiris1
45Gintautas DikčiusFK Žalgiris1
46Lukas GenevičiusFA Dainava1
47Erik GermanovičVilniaus FM1
48Redas GraičiūnasFA-PRSSG-FK Panevėžys1
49Denas GudaitisFA-PRSSG-FK Panevėžys1
50Tomas JanušauskasFC Sūduva1
51Erikas JatkauskasFA Dainava1
52Edas KarapetjanasVilniaus BFA-FM1
53Norvydas KarsokasFA Dainava1
54Rimvydas KasiukevičiusFA Dainava1
55Dovydas KazlauskasFC Sūduva1
56Paulius KuconisFC Sūduva1
57Domas KulitavičiusFA-PRSSG-FK Panevėžys1
58Andrius LekeckasFC Sūduva1
59Deividas LinauskasFK Žalgiris1
60Deividas MalžinskasVilniaus FM1
61Aivaras MasiulionisFK Žalgiris1
62Ronaldas Misiūnas1
63Džiugas OmilevičiusFC Sūduva1
64Justas PaškauskasFC Sūduva1
65Arnas PereverzevasFK Žalgiris1
66Jonas PovilaitisFC Sūduva1
67Karolis PupeikisVilniaus BFA-FM1
68Joris RibikauskasSM Tauras-Kauno Žalgiris1
69Saimonas Roicevičius1
70Matas RutkauskasFRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen1
71Dovydas Takulinskas1
72Tomas Klaudijus TamašauskasFK Žalgiris1
73Rokas ViliušisSM Tauras-Kauno Žalgiris1
74Lukas ZalagaitisVilniaus BFA-FM1
75Lukas ŽukauskasFK Žalgiris1
76Daniel ŽukovskiFK Žalgiris1

Lentelė - Elitinė U-19 Lyga 2018

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus FM1271222918+1125
2.FA Dainava1270142616+1022
3.FK Žalgiris1261053420+1420
4.Vilniaus BFA-FM1261051918+120
5.SM Tauras-Kauno Žalgiris1252141717020
6.FRK Feniksas-FC Hegelmann Litauen1350082239-1715
7.FA-PRSSG-FK Panevėžys1231351214-214
8.FC Sūduva1322181229-1711