I lygos U-19 Pietų-Rytų grupė

Sezonas 2019

  • 8komandos
  • 171žaidėjai
  • 56rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Penktadienis, 2019-06-14
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:006Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFK Panerys-SK Polonija
19:306Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaKauno SM Tauras B
Sekmadienis, 2019-06-16
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
12:306Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisKazlų Rūdos SC
Pirmadienis, 2019-06-17
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:006Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BNevėžis
Penktadienis, 2019-06-21
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:007Kėdainių stadionasNevėžisVisagino SC
-:-
18:007Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BFA-FK Panevėžys B
-:-
Sekmadienis, 2019-06-23
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:007Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaAlytaus SRC-FK Vidzgiris
-:-
12:307Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCJonava
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-04-1411:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFK Panerys-SK Polonija
2019-04-1411:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BKazlų Rūdos SC
2019-04-1412:30Kėdainių stadionasNevėžisKauno SM Tauras B
2019-04-1413:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisVisagino SC
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-04-2512:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisJonava
2019-04-2812:30Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCKauno SM Tauras B
2019-04-2812:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCNevėžis
2019-04-2816:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys BFK Panerys-SK Polonija
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-1018:30Kėdainių stadionasNevėžisFK Panerys-SK Polonija
2019-05-1211:00Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BKazlų Rūdos SC
2019-05-1212:30Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaVisagino SC
2019-05-1212:30Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BAlytaus SRC-FK Vidzgiris
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-1911:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaKauno SM Tauras B
2019-05-1912:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisNevėžis
2019-05-1914:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCKazlų Rūdos SC
2019-05-2419:30Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaFA-FK Panevėžys B
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-0212:30Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BVisagino SC
2019-06-0212:30Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BAlytaus SRC-FK Vidzgiris
2019-06-0212:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCFK Panerys-SK Polonija
2019-06-0419:30Kėdainių stadionasNevėžisJonava
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-1418:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFK Panerys-SK Polonija
2019-06-1419:30Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaKauno SM Tauras B
2019-06-1612:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisKazlų Rūdos SC
2019-06-1718:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BNevėžis
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-2118:00Kėdainių stadionasNevėžisVisagino SC
-:-
2019-06-2118:00Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BFA-FK Panevėžys B
-:-
2019-06-2311:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaAlytaus SRC-FK Vidzgiris
-:-
2019-06-2312:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCJonava
-:-
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-2511:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaJonava
-:-
2019-08-2512:30Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCAlytaus SRC-FK Vidzgiris
-:-
2019-08-2512:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCFA-FK Panevėžys B
-:-
2019-08-2512:30Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BNevėžis
-:-
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-0811:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaFA-FK Panevėžys B
-:-
2019-09-0812:30Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BVisagino SC
-:-
2019-09-0812:30Kėdainių stadionasNevėžisKazlų Rūdos SC
-:-
2019-09-0812:30Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaAlytaus SRC-FK Vidzgiris
-:-
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-1511:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaNevėžis
-:-
2019-09-1512:30Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCJonava
-:-
2019-09-1512:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisFA-FK Panevėžys B
-:-
2019-09-1512:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCKauno SM Tauras B
-:-
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-2211:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BJonava
-:-
2019-09-2212:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCVisagino SC
-:-
2019-09-2212:30Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BFK Panerys-SK Polonija
-:-
2019-09-2212:30Kėdainių stadionasNevėžisAlytaus SRC-FK Vidzgiris
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-2911:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaKazlų Rūdos SC
-:-
2019-09-2912:30Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFA-FK Panevėžys B
-:-
2019-09-2912:30Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaNevėžis
-:-
2019-09-2912:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisKauno SM Tauras B
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-10-1311:00Panerio stadionasFK Panerys-SK PolonijaVisagino SC
-:-
2019-10-1312:30Kazlų Rūdos miesto stadionasKazlų Rūdos SCAlytaus SRC-FK Vidzgiris
-:-
2019-10-1312:30Kauno FM Tauras stadionasKauno SM Tauras BJonava
-:-
2019-10-1312:30Kėdainių stadionasNevėžisFA-FK Panevėžys B
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-10-2012:30Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCNevėžis
-:-
2019-10-2012:30Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK Panevėžys BKauno SM Tauras B
-:-
2019-10-2012:30Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavaKazlų Rūdos SC
-:-
2019-10-2012:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRC-FK VidzgirisFK Panerys-SK Polonija
-:-

Lentelė - U-19 I lyga Pietų/Rytų regionas 2019

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Kazlų Rūdos SC641012913+1614
2.Kauno SM Tauras B640021811+712
3.Visagino SC631022016+411
4.FK Panerys-SK Polonija62112121209
5.Jonava63003914-59
6.FA-FK Panevėžys B62112815-79
7.Nevėžis60123713-64
8.Alytaus SRC-FK Vidzgiris610141120-94