U-17 I lyga Pietų/Rytų regionas

Sezonas 2018

  • 7komandos
  • 154žaidėjai
  • 63rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
  • Rezultatyviausi
Sekmadienis, 2018-04-22
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
09:303Jonavos stadionasJonavaNevėžis
10:003Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAPanerys
Sekmadienis, 2018-04-29
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:004Panerio stadionasPanerysUtenis
-:-
10:004Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
-:-
10:004Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-0516:40Jonavos stadionasJonavaAlytaus SRC
2018-04-0810:00Kėdainių stadionasNevėžisPanerys
2018-04-0812:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAGarliava-SM
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-1410:00NFA stadionasGarliava-SMUtenis
2018-04-1510:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVilniaus BFA
2018-04-1510:00Fanų stadionasPanerysJonava
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2016:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCUtenis
2018-04-2209:30Jonavos stadionasJonavaNevėžis
2018-04-2210:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAPanerys
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2910:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
-:-
2018-04-2910:00Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
-:-
2018-04-2910:00Panerio stadionasPanerysUtenis
-:-
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0610:00NFA stadionasGarliava-SMPanerys
-:-
2018-05-0610:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasVilniaus BFAJonava
-:-
2018-05-0612:00Kėdainių stadionasNevėžisUtenis
-:-
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1310:00Jonavos stadionasJonavaUtenis
-:-
2018-05-1310:00Kėdainių stadionasNevėžisGarliava-SM
-:-
2018-05-1310:00Panerio stadionasPanerysAlytaus SRC
-:-
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCNevėžis
-:-
2018-05-2010:00NFA stadionasGarliava-SMJonava
-:-
2018-05-2010:00Utenos Utenio stadionasUtenisVilniaus BFA
-:-
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2710:00NFA stadionasGarliava-SMVilniaus BFA
-:-
2018-05-2710:00Panerio stadionasPanerysNevėžis
-:-
2018-05-2710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCJonava
-:-
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0310:00Jonavos stadionasJonavaPanerys
-:-
2018-06-0310:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasVilniaus BFAAlytaus SRC
-:-
2018-06-0310:00Utenos Utenio stadionasUtenisGarliava-SM
-:-
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1010:00Panerio stadionasPanerysVilniaus BFA
-:-
2018-06-1010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCUtenis
-:-
2018-06-1010:00Kėdainių stadionasNevėžisJonava
-:-
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1710:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasVilniaus BFANevėžis
-:-
2018-06-1710:00Utenos Utenio stadionasUtenisPanerys
-:-
2018-06-1710:00NFA stadionasGarliava-SMAlytaus SRC
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2610:00Panerio stadionasPanerysGarliava-SM
-:-
2018-08-2610:00Kėdainių stadionasNevėžisUtenis
-:-
2018-08-2610:00Jonavos stadionasJonavaVilniaus BFA
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0210:00NFA stadionasGarliava-SMNevėžis
-:-
2018-09-0210:00Utenos Utenio stadionasUtenisJonava
-:-
2018-09-0210:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCPanerys
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0910:00Kėdainių stadionasNevėžisAlytaus SRC
-:-
2018-09-0910:00Jonavos stadionasJonavaGarliava-SM
-:-
2018-09-0910:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasVilniaus BFAUtenis
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-1610:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasVilniaus BFAGarliava-SM
-:-
2018-09-1610:00Jonavos stadionasJonavaAlytaus SRC
-:-
2018-09-1610:00Kėdainių stadionasNevėžisPanerys
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-2310:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVilniaus BFA
-:-
2018-09-2310:00Panerio stadionasPanerysJonava
-:-
2018-09-2310:00NFA stadionasGarliava-SMUtenis
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-3010:00Utenos Utenio stadionasUtenisAlytaus SRC
-:-
2018-09-3010:00Panerio stadionasVilniaus BFAPanerys
-:-
2018-09-3010:00Jonavos stadionasJonavaNevėžis
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-0710:00Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
-:-
2018-10-0710:00Panerio stadionasPanerysUtenis
-:-
2018-10-0710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-1410:00NFA stadionasGarliava-SMPanerys
-:-
2018-10-1410:00Utenos Utenio stadionasUtenisNevėžis
-:-
2018-10-1410:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasVilniaus BFAJonava
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2110:00Jonavos stadionasJonavaUtenis
-:-
2018-10-2110:00Kėdainių stadionasNevėžisGarliava-SM
-:-
2018-10-2110:00Panerio stadionasPanerysAlytaus SRC
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2810:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCNevėžis
-:-
2018-10-2810:00NFA stadionasGarliava-SMJonava
-:-
2018-10-2810:00Utenos Utenio stadionasUtenisVilniaus BFA
-:-

Lentelė - U17 I lyga Pietų/Rytų regionas 2018

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Jonava330083+59
2.Garliava-SM211052+34
3.Utenis211053+24
4.Alytaus SRC3102125+73
5.Panerys310265+13
6.Nevėžis210123-13
7.Vilniaus BFA3003118-170