U-17 I lyga Pietų/Rytų regionas

Sezonas 2018

  • 7komandos
  • 154žaidėjai
  • 63rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Sekmadienis, 2018-08-26
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0012Utenos Utenio stadionasNevėžisUtenis
-:-
10:0012Jonavos stadionasJonavaVilniaus BFA
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-0516:40Jonavos stadionasJonavaAlytaus SRC
2018-04-0810:00Kėdainių stadionasNevėžisPanerys
2018-04-0812:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAGarliava-SM
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-1410:00NFA stadionasGarliava-SMUtenis
2018-04-1510:00Fanų stadionasPanerysJonava
2018-04-1510:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVilniaus BFA
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2016:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCUtenis
2018-04-2209:30Jonavos stadionasJonavaNevėžis
2018-04-2210:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAPanerys
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2910:00Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
2018-04-2910:00Panerio stadionasPanerysUtenis
2018-04-2910:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0610:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAJonava
2018-05-0611:00Panerio stadionasPanerysGarliava-SM
2018-05-0612:00Kėdainių stadionasNevėžisUtenis
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1310:00Jonavos stadionasJonavaUtenis
2018-05-1310:00Kėdainių stadionasNevėžisGarliava-SM
2018-05-1310:00Panerio stadionasPanerysAlytaus SRC
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCNevėžis
2018-05-2010:00NFA stadionasGarliava-SMJonava
2018-05-2010:00Utenos Utenio stadionasUtenisVilniaus BFA
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2710:00NFA stadionasGarliava-SMVilniaus BFA
2018-05-2710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCJonava
2018-05-2710:00Panerio stadionasPanerysNevėžis
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0310:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAAlytaus SRC
2018-06-0313:30Jonavos stadionasJonavaPanerys
2018-06-0618:00Utenos Utenio stadionasUtenisGarliava-SM
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1010:00Panerio stadionasPanerysVilniaus BFA
2018-06-1010:00Kėdainių stadionasNevėžisJonava
2018-06-1012:00Utenos Utenio stadionasUtenisAlytaus SRC
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1518:00NFA stadionasGarliava-SMAlytaus SRC
2018-06-1710:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFANevėžis
2018-06-1710:00Utenos Utenio stadionasUtenisPanerys
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2610:00Utenos Utenio stadionasNevėžisUtenis
-:-
2018-08-2610:00Jonavos stadionasJonavaVilniaus BFA
-:-
2018-08-2811:00NFA stadionasGarliava-SMPanerys
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0210:00Utenos Utenio stadionasUtenisJonava
-:-
2018-09-0210:00NFA stadionasGarliava-SMNevėžis
-:-
2018-09-0210:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCPanerys
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0910:00Kėdainių stadionasNevėžisAlytaus SRC
-:-
2018-09-0910:00Jonavos stadionasJonavaGarliava-SM
-:-
2018-09-0910:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAUtenis
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-1610:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAGarliava-SM
-:-
2018-09-1610:00Jonavos stadionasJonavaAlytaus SRC
-:-
2018-09-1610:00Kėdainių stadionasNevėžisPanerys
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-2310:00Panerio stadionasPanerysJonava
-:-
2018-09-2310:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVilniaus BFA
-:-
2018-09-2310:00NFA stadionasGarliava-SMUtenis
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-3010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCUtenis
-:-
2018-09-3010:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAPanerys
-:-
2018-09-3010:00Jonavos stadionasJonavaNevėžis
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-0710:00Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
-:-
2018-10-0710:00Panerio stadionasPanerysUtenis
-:-
2018-10-0710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-1410:00NFA stadionasGarliava-SMPanerys
-:-
2018-10-1410:00Utenos Utenio stadionasUtenisNevėžis
-:-
2018-10-1410:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAJonava
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2110:00Jonavos stadionasJonavaUtenis
-:-
2018-10-2110:00Kėdainių stadionasNevėžisGarliava-SM
-:-
2018-10-2110:00Panerio stadionasPanerysAlytaus SRC
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2810:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCNevėžis
-:-
2018-10-2810:00NFA stadionasGarliava-SMJonava
-:-
2018-10-2810:00Utenos Utenio stadionasUtenisVilniaus BFA
-:-

Lentelė - U17 I lyga Pietų/Rytų regionas 2018

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Alytaus SRC107033611+2521
2.Jonava97023012+1821
3.Utenis95132520+516
4.Garliava-SM94141314-113
5.Panerys104062519+612
6.Nevėžis94051514+112
7.Vilniaus BFA10109660-543