U-17 I lyga Pietų/Rytų regionas

Sezonas 2018

  • 7komandos
  • 154žaidėjai
  • 63rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
  • Rezultatyviausi
Penktadienis, 2018-06-15
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:0011NFA stadionasGarliava-SMAlytaus SRC
Sekmadienis, 2018-06-17
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0011Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFANevėžis
10:0011Utenos Utenio stadionasUtenisPanerys
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-0516:40Jonavos stadionasJonavaAlytaus SRC
2018-04-0810:00Kėdainių stadionasNevėžisPanerys
2018-04-0812:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAGarliava-SM
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-1410:00NFA stadionasGarliava-SMUtenis
2018-04-1510:00Fanų stadionasPanerysJonava
2018-04-1510:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVilniaus BFA
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2016:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCUtenis
2018-04-2209:30Jonavos stadionasJonavaNevėžis
2018-04-2210:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAPanerys
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-04-2910:00Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
2018-04-2910:00Panerio stadionasPanerysUtenis
2018-04-2910:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0610:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAJonava
2018-05-0611:00Panerio stadionasPanerysGarliava-SM
2018-05-0612:00Kėdainių stadionasNevėžisUtenis
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1310:00Jonavos stadionasJonavaUtenis
2018-05-1310:00Kėdainių stadionasNevėžisGarliava-SM
2018-05-1310:00Panerio stadionasPanerysAlytaus SRC
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCNevėžis
2018-05-2010:00NFA stadionasGarliava-SMJonava
2018-05-2010:00Utenos Utenio stadionasUtenisVilniaus BFA
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2710:00NFA stadionasGarliava-SMVilniaus BFA
2018-05-2710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCJonava
2018-05-2710:00Panerio stadionasPanerysNevėžis
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0310:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAAlytaus SRC
2018-06-0313:30Jonavos stadionasJonavaPanerys
2018-06-0618:00Utenos Utenio stadionasUtenisGarliava-SM
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1010:00Panerio stadionasPanerysVilniaus BFA
2018-06-1010:00Kėdainių stadionasNevėžisJonava
2018-06-1012:00Utenos Utenio stadionasUtenisAlytaus SRC
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1518:00NFA stadionasGarliava-SMAlytaus SRC
2018-06-1710:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFANevėžis
2018-06-1710:00Utenos Utenio stadionasUtenisPanerys
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2610:00Kėdainių stadionasNevėžisUtenis
-:-
2018-08-2610:00Jonavos stadionasJonavaVilniaus BFA
-:-
2018-08-2811:00NFA stadionasGarliava-SMPanerys
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0210:00Utenos Utenio stadionasUtenisJonava
-:-
2018-09-0210:00NFA stadionasGarliava-SMNevėžis
-:-
2018-09-0210:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCPanerys
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0910:00Kėdainių stadionasNevėžisAlytaus SRC
-:-
2018-09-0910:00Jonavos stadionasJonavaGarliava-SM
-:-
2018-09-0910:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAUtenis
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-1610:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAGarliava-SM
-:-
2018-09-1610:00Jonavos stadionasJonavaAlytaus SRC
-:-
2018-09-1610:00Kėdainių stadionasNevėžisPanerys
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-2310:00Panerio stadionasPanerysJonava
-:-
2018-09-2310:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVilniaus BFA
-:-
2018-09-2310:00NFA stadionasGarliava-SMUtenis
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-3010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCUtenis
-:-
2018-09-3010:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAPanerys
-:-
2018-09-3010:00Jonavos stadionasJonavaNevėžis
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-0710:00Kėdainių stadionasNevėžisVilniaus BFA
-:-
2018-10-0710:00Panerio stadionasPanerysUtenis
-:-
2018-10-0710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCGarliava-SM
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-1410:00NFA stadionasGarliava-SMPanerys
-:-
2018-10-1410:00Utenos Utenio stadionasUtenisNevėžis
-:-
2018-10-1410:00Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos stadionasVilniaus BFAJonava
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2110:00Jonavos stadionasJonavaUtenis
-:-
2018-10-2110:00Kėdainių stadionasNevėžisGarliava-SM
-:-
2018-10-2110:00Panerio stadionasPanerysAlytaus SRC
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-2810:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCNevėžis
-:-
2018-10-2810:00NFA stadionasGarliava-SMJonava
-:-
2018-10-2810:00Utenos Utenio stadionasUtenisVilniaus BFA
-:-
VietaŽaidėjasKomandaĮvarčiai
1Mindaugas VaikutisUtenis11
2Simas KlimavičiusAlytaus SRC9
3Jonas RadzevičiusJonava7
4Karolis GaižaitisGarliava-SM6
5Maksimas KosovasJonava6
6Alonas LubianikovasJonava6
7Arnas ŠimokaitisNevėžis6
8Edvinas KašelionisAlytaus SRC5
9Tadas SlavinskasAlytaus SRC5
10Erikas FominasPanerys4
11Renald GulbinovičPanerys4
12Raimond JakovičPanerys4
13Eisvydas KunigiškisAlytaus SRC4
14Daniel MasalskiPanerys4
15Deividas PinkevičiusJonava4
16Matas RutkauskasUtenis4
17Nedas ŠatasNevėžis4
18Erikas DervinisPanerys3
19Paulius PetkevičiusJonava3
20Augustinas BulkaUtenis2
21Jokūbas BulkaUtenis2
22Marius GradeckasAlytaus SRC2
23Edvinas KundrotasAlytaus SRC2
24Elvin LipnevičPanerys2
25Kristupas RimašauskasGarliava-SM2
26Matas ValatkaAlytaus SRC2
27Artemii BakuradzePanerys1
28Silvester BedulskiPanerys1
29Dominykas BugailiškisUtenis1
30Nedas Bujanauskas1
31Deividas FedotovasJonava1
32Ugnius GališauskasUtenis1
33Aleksandras GozmanasNevėžis1
34Justinas GrigonisAlytaus SRC1
35Arnas GuntulisUtenis1
36Daniil Hendik1
37Kamilis IvaškevičiusNevėžis1
38Tomas KančauskasVilniaus BFA1
39Gustas KavaliauskasUtenis1
40Dovydas KiškisJonava1
41Pavel KulikovskijVilniaus BFA1
42Lukas KvederavičiusGarliava-SM1
43Lukas MickevičiusAlytaus SRC1
44Džonis Gabrielius Puzas1
45Laurynas RasikasUtenis1
46Povilas SavickasGarliava-SM1
47Rykantas SinkevičiusNevėžis1
48Domas SlendzokaGarliava-SM1
49Benas SmolskasAlytaus SRC1
50Edgaras SnieškaPanerys1
51Domas StreižysUtenis1
52Nikita Suboč1
53Danas TrainavičiusAlytaus SRC1
54Kristupas TunylaGarliava-SM1
55Tadas UrbanavičiusAlytaus SRC1
56Nojus VaitiekūnasJonava1
57Augustas ValukonisGarliava-SM1
58Robertas VasiliauskasPanerys1
59Gustas ŠimonėlisJonava1
60Eirimas Širvinskas1
61Eimantas Šukys1

Lentelė - U17 I lyga Pietų/Rytų regionas 2018

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Alytaus SRC107033611+2521
2.Jonava97023012+1821
3.Utenis95132520+516
4.Garliava-SM94141314-113
5.Panerys104062519+612
6.Nevėžis94051514+112
7.Vilniaus BFA10109660-543