Šiaulių III lyga

Sezonas 2019

  • 10komandos
  • 106žaidėjai
  • 90rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Antradienis, 2019-08-20
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
19:0011Gytarių stadionasAdiadaFK Kražantė B
-:-
19:0011Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFC Saulininkas
-:-
Trečiadienis, 2019-08-21
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
19:0011Gytarių stadionasŠauliai-DakarasFK Savanoris
-:-
19:0011-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Akmenė-SC
-:-
Ketvirtadienis, 2019-08-22
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
19:0011Gytarių stadionasŠiaulių FanaiFK Venta
-:-
Pirmadienis, 2019-08-26
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:3012Purienų stadionasŠiaulių FanaiAdiada
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-0112:00Gytarių stadionasFC SaulininkasFK Savanoris
2019-05-0114:00Gytarių stadionasAdiadaFK Kruoja-Kupsc
2019-05-0219:00Daugėlių stadionasFK VentaFK Akmenė-SC
2019-05-0219:00Purienų stadionasŠiaulių FanaiFK Kražantė B
2019-05-0319:00Purienų stadionasŠauliai-DakarasFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-0719:00Kelmės miesto stadionasFK Kražantė BAdiada
2019-05-0719:00Purienų stadionasFC SaulininkasFK Kruoja-Kupsc
2019-05-0719:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
2019-05-0919:00Daugėlių stadionasFK VentaŠiaulių Fanai
2019-05-0919:00Purienų stadionasFK SavanorisŠauliai-Dakaras
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-1319:00Daugėlių stadionasFK VentaFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
2019-05-1619:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Savanoris
2019-05-1619:00Kelmės miesto stadionasFK Kražantė BFC Saulininkas
2019-05-1619:00Purienų stadionasAdiadaŠiaulių Fanai
2019-05-1719:00Purienų stadionasŠauliai-DakarasFK Kruoja-Kupsc
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-2119:00Purienų stadionasAdiadaFK Venta
2019-05-2119:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Akmenė-SC
2019-05-2219:00Kelmės miesto stadionasFK Kražantė BŠauliai-Dakaras
2019-05-2319:00Purienų stadionasŠiaulių FanaiFC Saulininkas
2019-05-2319:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Savanoris
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-2819:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Kruoja-Kupsc
2019-05-2819:00Purienų stadionasFC SaulininkasAdiada
2019-05-2919:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Kražantė B
2019-05-3019:00Daugėlių stadionasFK VentaFK Savanoris
2019-05-3019:00Purienų stadionasŠauliai-DakarasŠiaulių Fanai
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-0419:00Purienų stadionasAdiadaŠauliai-Dakaras
2019-06-0519:00Purienų stadionasFC SaulininkasFK Venta
2019-06-0519:00Kelmės miesto stadionasFK Kražantė BFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
2019-06-0619:00Purienų stadionasŠiaulių FanaiFK Akmenė-SC
2019-06-0619:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFK Savanoris
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-1119:00Daugėlių stadionasFK VentaFK Kruoja-Kupsc
2019-06-1119:30Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCAdiada
2019-06-1219:00-Šauliai-DakarasFC Saulininkas
2019-06-1220:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99Šiaulių Fanai
2019-06-1320:00Purienų stadionasFK SavanorisFK Kražantė B
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-1718:00Purienų stadionasŠauliai-DakarasFK Venta
2019-06-1719:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99Adiada
2019-06-1720:00Purienų stadionasFC SaulininkasFK Akmenė-SC
2019-06-1819:00Purienų stadionasŠiaulių FanaiFK Savanoris
2019-06-1819:00Kelmės miesto stadionasFK Kražantė BFK Kruoja-Kupsc
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-1920:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FC Saulininkas
2019-06-2019:00Daugėlių stadionasFK VentaFK Kražantė B
2019-06-2019:00Purienų stadionasFK SavanorisAdiada
2019-06-2020:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCŠauliai-Dakaras
2019-06-2719:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscŠiaulių Fanai
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-1219:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99Šauliai-Dakaras
2019-08-1219:00Gytarių stadionasFK SavanorisFC Saulininkas
2019-08-1319:00Naujosios Akmenės miesto stadionasFK Akmenė-SCFK Venta
2019-08-1319:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscAdiada
2019-10-30 Kelmės miesto stadionasFK Kražantė BŠiaulių Fanai
-:-
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-2019:00Gytarių stadionasAdiadaFK Kražantė B
-:-
2019-08-2019:00Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscFC Saulininkas
-:-
2019-08-2119:00Gytarių stadionasŠauliai-DakarasFK Savanoris
-:-
2019-08-2119:00-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Akmenė-SC
-:-
2019-08-2219:00Gytarių stadionasŠiaulių FanaiFK Venta
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-2618:30Purienų stadionasŠiaulių FanaiAdiada
-:-
2019-08-2718:30-FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Venta
-:-
2019-08-2718:30Purienų stadionasFK SavanorisFK Akmenė-SC
-:-
2019-08-2718:30Pakruojo stadionasFK Kruoja-KupscŠauliai-Dakaras
-:-
2019-08-2818:30Purienų stadionasFC SaulininkasFK Kražantė B
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-01 -FK VentaAdiada
-:-
2019-09-01 -FC SaulininkasŠiaulių Fanai
-:-
2019-09-01 -Šauliai-DakarasFK Kražantė B
-:-
2019-09-01 -FK Akmenė-SCFK Kruoja-Kupsc
-:-
2019-09-01 -FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Savanoris
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-08 -FK SavanorisFK Venta
-:-
2019-09-08 -FK Kruoja-KupscFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
-:-
2019-09-08 -FK Kražantė BFK Akmenė-SC
-:-
2019-09-08 -Šiaulių FanaiŠauliai-Dakaras
-:-
2019-09-08 -AdiadaFC Saulininkas
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-15 -FK VentaFC Saulininkas
-:-
2019-09-15 -Šauliai-DakarasAdiada
-:-
2019-09-15 -FK Akmenė-SCŠiaulių Fanai
-:-
2019-09-15 -FK Akmenės Cementas B-Juventa 99FK Kražantė B
-:-
2019-09-15 -FK SavanorisFK Kruoja-Kupsc
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-22 -FK Kruoja-KupscFK Venta
-:-
2019-09-22 -FK Kražantė BFK Savanoris
-:-
2019-09-22 -Šiaulių FanaiFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
-:-
2019-09-22 -AdiadaFK Akmenė-SC
-:-
2019-09-22 -FC SaulininkasŠauliai-Dakaras
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-29 -FK VentaŠauliai-Dakaras
-:-
2019-09-29 -FK Akmenė-SCFC Saulininkas
-:-
2019-09-29 -FK Akmenės Cementas B-Juventa 99Adiada
-:-
2019-09-29 -FK SavanorisŠiaulių Fanai
-:-
2019-09-29 -FK Kruoja-KupscFK Kražantė B
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-10-06 -FK Kražantė BFK Venta
-:-
2019-10-06 -Šiaulių FanaiFK Kruoja-Kupsc
-:-
2019-10-06 -AdiadaFK Savanoris
-:-
2019-10-06 -FC SaulininkasFK Akmenės Cementas B-Juventa 99
-:-
2019-10-06 -Šauliai-DakarasFK Akmenė-SC
-:-

Lentelė - LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius“ taurei laimėti

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FC Saulininkas108203812+2626
2.FK Kražantė B98012611+1524
3.FK Akmenės Cementas B-Juventa 99105322317+618
4.FK Venta105321711+618
5.FK Akmenė-SC105142216+616
6.Šiaulių Fanai94052116+512
7.Šauliai-Dakaras104062028-812
8.Adiada102351418-49
9.FK Kruoja-Kupsc101181135-244
10.FK Savanoris10019331-281