Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) pirmenybės

Sezonas 2019

  • 14komandos
  • 319žaidėjai
  • 91rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Šeštadienis, 2019-09-21
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:0011Jonavos dirbtinės dangos stadionasSavingėFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
11:0011Utenos Utenio stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK "Šiaulių Liūtai"
11:0011Utenos Utenio stadionasKauno "Kaunas"Vilniaus Senjorai
11:0012Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Lampėdžiai"FK "Alfa"
12:0011Utenos Utenio stadionasFK "Klaipėdos veteranai"FK Nerealas
12:0011Utenos Utenio stadionas"Marijampolės City"FK "Šiaulių Liūtai"
12:0011Jonavos dirbtinės dangos stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisJonavos FVK Klevas
12:0012Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Dainava"FK "Alfa"
13:0011Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavos FVK KlevasSavingė
13:0012Utenos Utenio stadionasKauno "Kaunas"Utenos "Utenio senjorai"
13:0012Utenos Utenio stadionasFK "Klaipėdos veteranai"Vilniaus Senjorai
13:0012Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Lampėdžiai"FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
14:0012Utenos Utenio stadionas"Marijampolės City"FK Nerealas
14:0012Jonavos dirbtinės dangos stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisFK "Dainava"
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-0410:00NFA stadionasFK "Dainava"Savingė
2019-05-0410:00NFA stadionasFK "Lampėdžiai"Vilniaus Senjorai
2019-05-0410:00NFA stadionasFK "Klaipėdos veteranai"FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
2019-05-0410:00NFA stadionasFK "Alfa"Skaistgirys–Žvelgaitis
2019-05-0411:00NFA stadionasFK "Lampėdžiai"FK Nerealas
2019-05-0411:00NFA stadionasJonavos FVK KlevasUtenos "Utenio senjorai"
2019-05-0411:00NFA stadionasKauno "Kaunas"FK "Šiaulių Liūtai"
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-0411:00NFA stadionas"Marijampolės City"FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
2019-05-0412:00NFA stadionasFK "Klaipėdos veteranai"FK "Alfa"
2019-05-0412:00NFA stadionasVilniaus SenjoraiFK "Dainava"
2019-05-0412:00NFA stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisFK "Šiaulių Liūtai"
2019-05-0412:00NFA stadionasJonavos FVK Klevas"Marijampolės City"
2019-05-0413:00NFA stadionasUtenos "Utenio senjorai"Savingė
2019-05-0413:00NFA stadionasKauno "Kaunas"FK Nerealas
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-1811:00Alytaus dirbtinės dangos stadionas"Marijampolės City"FK "Lampėdžiai"
2019-05-1811:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasKauno "Kaunas"FK "Dainava"
2019-05-1811:00Širvintų stadionasVilniaus SenjoraiFK "Alfa"
2019-05-1811:00Širvintų stadionasFK NerealasSavingė
2019-05-1811:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFK "Klaipėdos veteranai"FK "Šiaulių Liūtai"
2019-05-1811:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"Skaistgirys–Žvelgaitis
2019-05-1812:00Širvintų stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK "Alfa"
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-05-1812:00Alytaus dirbtinės dangos stadionas"Marijampolės City"Kauno "Kaunas"
2019-05-1812:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFK "Dainava"FK "Lampėdžiai"
2019-05-1812:00Širvintų stadionasVilniaus SenjoraiSavingė
2019-05-1812:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasJonavos FVK KlevasFK "Šiaulių Liūtai"
2019-05-1812:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFK "Klaipėdos veteranai"Skaistgirys–Žvelgaitis
2019-05-1813:00Širvintų stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK Nerealas
2019-05-1813:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"Jonavos FVK Klevas
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-0811:00NFA stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK "Lampėdžiai"
2019-06-0811:00NFA stadionasSavingėKauno "Kaunas"
2019-06-0812:00NFA stadionasFK "Klaipėdos veteranai"Utenos "Utenio senjorai"
2019-06-1511:00LFF stadionasVilniaus SenjoraiJonavos FVK Klevas
2019-06-1511:00LFF stadionasFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"FK "Alfa"
2019-06-1511:00Arvi arena (stadionas)FK "Šiaulių Liūtai"FK Nerealas
2019-06-1511:00Arvi arena (stadionas)FK "Dainava""Marijampolės City"
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-0812:00NFA stadionasFK "Lampėdžiai"Kauno "Kaunas"
2019-06-0813:00NFA stadionasFK "Klaipėdos veteranai"Savingė
2019-06-1512:00LFF stadionasFK "Alfa"Jonavos FVK Klevas
2019-06-1512:00LFF stadionasFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"Vilniaus Senjorai
2019-06-1512:00Arvi arena (stadionas)Skaistgirys–ŽvelgaitisFK Nerealas
2019-06-1512:00Arvi arena (stadionas)FK "Dainava"FK "Šiaulių Liūtai"
2019-06-1513:00Arvi arena (stadionas)"Marijampolės City"Skaistgirys–Žvelgaitis
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-2911:00Utenos Utenio stadionasUtenos "Utenio senjorai"Vilniaus Senjorai
2019-06-2911:00Utenos Utenio stadionasFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"FK "Dainava"
2019-06-2911:00Gytarių stadionasFK "Šiaulių Liūtai"FK "Lampėdžiai"
2019-06-2911:00Gytarių stadionasSavingėSkaistgirys–Žvelgaitis
2019-06-2911:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavos FVK KlevasKauno "Kaunas"
2019-06-2911:00Jonavos dirbtinės dangos stadionas"Marijampolės City"FK "Alfa"
2019-06-2912:00Utenos Utenio stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK "Dainava"
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-06-2912:00Utenos Utenio stadionasFK NerealasFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
2019-06-2912:00Gytarių stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisFK "Lampėdžiai"
2019-06-2912:00Gytarių stadionasFK "Šiaulių Liūtai"Savingė
2019-06-2912:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Klaipėdos veteranai"Jonavos FVK Klevas
2019-06-2912:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Alfa"Kauno "Kaunas"
2019-06-2913:00Utenos Utenio stadionasFK NerealasVilniaus Senjorai
2019-06-2913:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Klaipėdos veteranai""Marijampolės City"
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-3111:00Klaipėdos stadionasFK "Klaipėdos veteranai"FK "Lampėdžiai"
2019-08-3111:00Klaipėdos stadionasFK "Dainava"FK Nerealas
2019-09-0711:00Žagarės miesto stadionasUtenos "Utenio senjorai"Skaistgirys–Žvelgaitis
2019-09-0711:00Žagarės miesto stadionasKauno "Kaunas"FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
2019-09-0711:00Gytarių stadionasFK "Šiaulių Liūtai"Vilniaus Senjorai
2019-09-0711:00Gytarių stadionasSavingėFK "Alfa"
2019-09-0712:00Gytarių stadionasVilniaus Senjorai"Marijampolės City"
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-3112:00Klaipėdos stadionasJonavos FVK KlevasFK "Lampėdžiai"
2019-08-3112:00Klaipėdos stadionasFK "Dainava"FK "Klaipėdos veteranai"
2019-08-3113:00Klaipėdos stadionasJonavos FVK KlevasFK Nerealas
2019-09-0712:00Žagarės miesto stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
2019-09-0712:00Žagarės miesto stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisKauno "Kaunas"
2019-09-0712:00Gytarių stadionasFK "Alfa"FK "Šiaulių Liūtai"
2019-09-0713:00Gytarių stadionas"Marijampolės City"Savingė
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-2111:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasSavingėFK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
-:-
2019-09-2111:00Utenos Utenio stadionasUtenos "Utenio senjorai"FK "Šiaulių Liūtai"
-:-
2019-09-2111:00Utenos Utenio stadionasKauno "Kaunas"Vilniaus Senjorai
-:-
2019-09-2112:00Utenos Utenio stadionasFK "Klaipėdos veteranai"FK Nerealas
-:-
2019-09-2112:00Utenos Utenio stadionas"Marijampolės City"FK "Šiaulių Liūtai"
-:-
2019-09-2112:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisJonavos FVK Klevas
-:-
2019-09-2113:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasJonavos FVK KlevasSavingė
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-09-2111:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Lampėdžiai"FK "Alfa"
-:-
2019-09-2112:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Dainava"FK "Alfa"
-:-
2019-09-2113:00Utenos Utenio stadionasKauno "Kaunas"Utenos "Utenio senjorai"
-:-
2019-09-2113:00Utenos Utenio stadionasFK "Klaipėdos veteranai"Vilniaus Senjorai
-:-
2019-09-2113:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasFK "Lampėdžiai"FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"
-:-
2019-09-2114:00Utenos Utenio stadionas"Marijampolės City"FK Nerealas
-:-
2019-09-2114:00Jonavos dirbtinės dangos stadionasSkaistgirys–ŽvelgaitisFK "Dainava"
-:-

Lentelė - Lietuvos senjorų 50+ pirmenybės '19

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Kauno "Kaunas"10721144+1023
2.Vilniaus Senjorai106312612+1421
3.Utenos "Utenio senjorai"10622149+520
4.FK "Klaipėdos veteranai"10451139+417
5.FK "Panevėžio Ekrano Senjorai"10433136+715
6.FK "Šiaulių Liūtai"10352146+814
7.Savingė103521712+514
8.Jonavos FVK Klevas104151917+213
9.FK Nerealas103431110+113
10.FK "Lampėdžiai"103431414013
11."Marijampolės City"103162722+510
12.FK "Dainava"102441111010
13.Skaistgirys–Žvelgaitis10136212-106
14.FK "Alfa"100010455-510