Utenos apskrities A grupė (gim. 04-05 m.)
Sezonas 2019
- Komanda lyderė
- Kudabiečiai
- Rezultatyviausias
- Eidvinas Steponianas 11
- 6komandos
- 0žaidėjai
- 15rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Ketvirtadienis, 2019-01-17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:30 | 10 | - | Kudabiečiai | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | |
14:00 | 11 | - | Vyturių progimnazija Team 2 | Alantos gimnazija 2006 | |
14:30 | 12 | - | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | Molėtų progimnazija | |
15:00 | 13 | - | Molėtų progimnazija | Kudabiečiai | |
15:30 | 14 | - | Alantos gimnazija 2006 | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | |
16:00 | 15 | - | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | Vyturių progimnazija Team 2 |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 09:00 | - | Kudabiečiai | Vyturių progimnazija Team 2 | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 09:30 | - | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 10:00 | - | Molėtų progimnazija | Alantos gimnazija 2006 | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 10:30 | - | Kudabiečiai | Alantos gimnazija 2006 | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 11:00 | - | Molėtų progimnazija | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 11:30 | - | Vyturių progimnazija Team 2 | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 12:00 | - | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | Kudabiečiai | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 12:30 | - | Molėtų progimnazija | Vyturių progimnazija Team 2 | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 13:00 | - | Alantos gimnazija 2006 | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 13:30 | - | Kudabiečiai | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 14:00 | - | Vyturių progimnazija Team 2 | Alantos gimnazija 2006 | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 14:30 | - | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | Molėtų progimnazija | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 15:00 | - | Molėtų progimnazija | Kudabiečiai | |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 15:30 | - | Alantos gimnazija 2006 | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2019-01-17 | 16:00 | - | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | Vyturių progimnazija Team 2 |
Lentelė - Utenos apskrities A grupė (gim. 04-05 m.)
# | Klubas | Rungt. | Perg. | LB | PB | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kudabiečiai | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | +32 | 15 |
2. | Molėtų progimnazija | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | 6 | +5 | 12 |
3. | Vyturių progimnazija Team 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 | 11 | -3 | 6 |
4. | Kazio Inčiūros gimnazija Team 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | -11 | 6 |
5. | "Žiburio" pagrindinė mokykla Team 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 13 | -11 | 5 |
6. | Alantos gimnazija 2006 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 15 | -12 | 1 |