Rungtynės 2022-09-02

NACIONALINĖ KOMANDA 2023 Women's World Cup - Qualifying round group stage - Grp G

19:00
1
:
Rumunija
7

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:30
4
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2022/2023

18:00
2
:
4

LMFA I lygos pirmenybės 2022 Pietų-Rytų regionas

16:45
14
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
BE1 NFA
:
Marijampolės FC
17:00
BE1 NFA
:
Marijampolės FC
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Nevėžis
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Nevėžis
17:00
Jonava
:
FK Garliava
17:00
Jonava
:
FK Garliava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis Vilkas
17:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis Vilkas
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:30
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
17:30
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Klaipėdos FM
:
Banga
17:00
Klaipėdos FM
:
Banga
17:00
FK Gintaras
:
FK Atmosfera
17:00
FK Gintaras
:
FK Atmosfera
17:00
FC Džiugas
:
FA Šiauliai
17:00
FC Džiugas
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

15:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Nevėžis
15:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Nevėžis
17:00
VJFM Fortūna
:
FK Garliava
17:00
VJFM Fortūna
:
FK Garliava
17:00
FM Olimpas
:
Marijampolės FC
17:00
FM Olimpas
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Klaipėdos FM
:
Banga
17:00
Klaipėdos FM
:
Banga
17:00
FK Atmosfera
:
FK Babrungas
17:00
FK Atmosfera
:
FK Babrungas
17:00
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA
17:00
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA
17:00
FC Džiugas
:
FA Šiauliai
17:00
FC Džiugas
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

17:00
FK Granitas
:
FM Fortūna
17:00
FK Granitas
:
FM Fortūna
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
VFA Geležinis Vilkas
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
VFA Geležinis Vilkas
17:00
FK Vilnius
:
FK Žalgiris
17:00
FK Vilnius
:
FK Žalgiris
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA
17:00
Vilniaus BFA B
:
FA-FM Ateitis
17:00
Vilniaus BFA B
:
FA-FM Ateitis

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 319

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 993

    rungtynės