LFF III lyga Klaipėdos regiono pirmenybės

Sezonas 2022

  • 8komandos
  • 186žaidėjai
  • 56rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Ketvirtadienis, 2022-10-20
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
20:3010Klaipėdos FM stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasKlaipėdos FM B
Antradienis, 2022-10-25
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
19:0013Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFM-Klaipėda
Sekmadienis, 2022-10-30
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:0011Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFC Neptūnas B
Trečiadienis, 2022-11-09
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
19:308Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFC Neptūnas B
Penktadienis, 2022-11-11
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
20:0014Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Minija B
Sekmadienis, 2022-11-13
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
14:1512Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFM-Klaipėda
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2217:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCKlaipėdos FM B
2022-06-0121:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Jonušai
2022-06-2617:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Minija B
2022-07-1120:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFM-KlaipėdaSakuona-Rūgpienių kaimas
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2719:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFM-Klaipėda
2022-05-2918:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisKlaipėdos FM B
2022-05-3021:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFasoul FC
2022-07-1019:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiFC Neptūnas B
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-0517:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCFK Minija B
2022-06-0519:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BEMD Statyba-Sendvaris
2022-06-0620:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BSakuona-Rūgpienių kaimas
2022-06-0620:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFM-KlaipėdaFK Jonušai
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-1319:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BSakuona-Rūgpienių kaimas
2022-06-1917:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiFasoul FC
2022-09-1420:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFM-Klaipėda
2022-09-2319:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BKlaipėdos FM B
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-1320:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCEMD Statyba-Sendvaris
2022-06-2019:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFM-KlaipėdaFC Neptūnas B
2022-06-2020:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Minija B
2022-06-2720:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFK Jonušai
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-08-0719:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFasoul FC
2022-08-1612:00Klaipėdos FM stadionasFM-KlaipėdaKlaipėdos FM B
2022-09-2221:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisSakuona-Rūgpienių kaimas
2022-10-0520:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFK Jonušai
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-07-0317:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCFM-Klaipėda
2022-07-0419:00Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)FK Minija BEMD Statyba-Sendvaris
2022-07-0420:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Jonušai
2022-07-0420:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFC Neptūnas B
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-07-3119:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFM-Klaipėda
2022-08-0120:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFasoul FC
2022-08-0820:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiEMD Statyba-Sendvaris
2022-11-0919:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BFC Neptūnas B
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-07-2810:30Klaipėdos FM stadionasFM-KlaipėdaFK Minija B
2022-08-1520:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCSakuona-Rūgpienių kaimas
2022-09-1220:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFK Jonušai
2022-10-0319:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BEMD Statyba-Sendvaris
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-08-2112:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFC Neptūnas B
2022-09-2020:00Klaipėdos FM stadionasFK JonušaiFM-Klaipėda
2022-09-2318:00Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)FK Minija BFasoul FC
2022-10-2020:30Klaipėdos FM stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasKlaipėdos FM B
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-09-1920:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasFK Minija B
2022-09-2220:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCFK Jonušai
2022-09-2720:30Klaipėdos FM stadionasFM-KlaipėdaEMD Statyba-Sendvaris
2022-10-3018:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFC Neptūnas B
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-08-0617:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėFK Minija BKlaipėdos FM B
2022-08-2220:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiSakuona-Rūgpienių kaimas
2022-09-1119:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFasoul FC
2022-11-1314:15Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BFM-Klaipėda
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-09-2218:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFasoul FCFC Neptūnas B
2022-09-2817:00-FK JonušaiFK Minija B
2022-10-0620:45Klaipėdos FM stadionasSakuona-Rūgpienių kaimasEMD Statyba-Sendvaris
2022-10-2519:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFM-Klaipėda
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-09-2218:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFM-KlaipėdaFasoul FC
2022-10-0320:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFC Neptūnas BSakuona-Rūgpienių kaimas
2022-10-0518:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK JonušaiKlaipėdos FM B
2022-11-1120:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasEMD Statyba-SendvarisFK Minija B

Lentelė - LFF III lyga Klaipėdos regiono pirmenybės

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FC Neptūnas B1411305016+3436
2.FM-Klaipėda1411216213+4935
3.Sakuona-Rūgpienių kaimas148155339+1425
4.FK Minija B146352827+121
5.Klaipėdos FM B146173034-419
6.EMD Statyba-Sendvaris142391749-329
7.FK Jonušai1422101653-378
8.Fasoul FC1413101944-256