Todays matches

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

17:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ekranas
-

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

11:30
-
:
-

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 7-11 vietos 2023/2024

14:00
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

15:00
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

18:30
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

17:00
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

13:00
-
:
-

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

17:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FC Hegelmann
:
Be1 NFA
-
13:00
-
FC Hegelmann
:
Be1 NFA
-
13:00
-
FK Garliava
:
Marijampolės FC
-
13:00
-
FK Garliava
:
Marijampolės FC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
-
13:00
-
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
-
13:00
-
FK Banga
:
Minijos FA
-
13:00
-
FK Banga
:
Minijos FA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FC Hegelmann
:
Nevėžis
-
13:00
-
FC Hegelmann
:
Nevėžis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
-
FK Ataka
:
VFA Geležinis vilkas
-
11:00
-
FK Ataka
:
VFA Geležinis vilkas
-
13:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Žalgiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:30
-
FK Ataka
:
Vilniaus BFA
-
09:30
-
FK Ataka
:
Vilniaus BFA
-
13:00
-
Visagino BFA
:
Vilnius Football Academy
-
13:00
-
Visagino BFA
:
Vilnius Football Academy
-
13:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Vilniaus Vytis
-
13:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Vilniaus Vytis
-
13:00
-
FK Žalgiris
:
Utenos Utenis
-
13:00
-
FK Žalgiris
:
Utenos Utenis
-
13:00
-
FK Granitas
:
VFA Geležinis vilkas
-
13:00
-
FK Granitas
:
VFA Geležinis vilkas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FK Babrungas
:
FC Džiugas
-
13:00
-
FK Babrungas
:
FC Džiugas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
-
Kauno Žalgirio FA
:
FK Garliava
-
11:00
-
Kauno Žalgirio FA
:
FK Garliava
-
13:00
-
Be1 NFA
:
FA Kaunas
-
13:00
-
Be1 NFA
:
FA Kaunas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

09:30
-
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
-
09:30
-
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
-
13:00
-
VFA Geležinis vilkas
:
FA-FM Ateitis
-
13:00
-
VFA Geležinis vilkas
:
FA-FM Ateitis
-
13:00
-
Vilniaus BFA
:
FK Granitas
-
13:00
-
Vilniaus BFA
:
FK Granitas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
Vilniaus BFA C
:
FK Ekranas
-
13:00
-
Vilniaus BFA C
:
FK Ekranas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FA Šiauliai
:
FK Babrungas
-
13:00
-
FA Šiauliai
:
FK Babrungas
-
13:00
-
Minijos FA
:
FK Banga
-
13:00
-
Minijos FA
:
FK Banga
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FC Hegelmann
:
Nevėžis
-
13:00
-
FC Hegelmann
:
Nevėžis
-
13:00
-
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
-
13:00
-
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
-
13:00
-
VJFM Fortūna
:
Marijampolė City
-
13:00
-
VJFM Fortūna
:
Marijampolė City
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy
-
13:00
-
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy
-
13:00
-
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy B
-
13:00
-
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy B
-
13:00
-
FK Vilnius
:
Visagino BFA
-
13:00
-
FK Vilnius
:
Visagino BFA
-
13:00
-
FK Granitas
:
FA Panevėžys-PRSSG
-
13:00
-
FK Granitas
:
FA Panevėžys-PRSSG
-
13:00
-
FK Ataka
:
FA-FM Ateitis
-
13:00
-
FK Ataka
:
FA-FM Ateitis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FK Babrungas
:
Atmosfera
-
13:00
-
FK Babrungas
:
Atmosfera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

19:00
-
FK Ataka B
:
FM Vilniaus Vytis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna
-
13:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna
-
13:00
-
FK Žalgiris
:
Utenos Utenis
-
13:00
-
FK Žalgiris
:
Utenos Utenis
-
13:00
-
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
-
13:00
-
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
-
13:00
-
ESFA
:
Visagino BFA
-
13:00
-
ESFA
:
Visagino BFA
-

February 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

June 2024

MonTueWedThuFriSatSun
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

July 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

August 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

September 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 617

    players

  • 667

    teams

  • 383

    competitions

  • 13 873

    matches