Rungtynės šiandien

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos

16:30
0
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

13:30
1
:
7
14:00
0
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

11:00
2
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

18:30
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Dainava
11:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Dainava
15:00
Nevėžis
:
FC Hegelmann
15:00
Nevėžis
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:30
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas
11:30
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas
13:00
Minijos FA
:
FA Šiauliai
13:00
Minijos FA
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:30
FK Žalgiris
:
FK Granitas
11:30
FK Žalgiris
:
FK Granitas
13:00
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
13:00
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FA-FM Ateitis
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Ekranas
:
FA Šiauliai
13:00
FK Ekranas
:
FA Šiauliai
13:00
FK Banga
:
Atmosfera
13:00
FK Banga
:
Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:30
FK Ataka
:
FA-FM Ateitis
09:30
FK Ataka
:
FA-FM Ateitis
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA
13:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Granitas
:
Visagino BFA
13:00
FK Granitas
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Džiugas
:
FK Banga
13:00
FC Džiugas
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Garliava
:
Be1 NFA
13:00
FK Garliava
:
Be1 NFA
13:00
FC Hegelmann
:
FK Jonava
13:00
FC Hegelmann
:
FK Jonava
13:00
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FK Žalgiris
:
FM Fortūna
10:00
FK Žalgiris
:
FM Fortūna
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Granitas
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Granitas
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
VFA Geležinis vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Ekranas
:
Utenos Utenis
13:00
FK Ekranas
:
Utenos Utenis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FK Gintaras
13:00
FK Babrungas
:
FK Gintaras
13:00
FC Džiugas
:
Minijos FA
13:00
FC Džiugas
:
Minijos FA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:00
FK Garliava
:
VJFM Fortūna
13:00
FK Garliava
:
VJFM Fortūna
13:00
FC Hegelmann
:
Be1 NFA
13:00
FC Hegelmann
:
Be1 NFA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Vilnius
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Vilnius
13:00
Visagino BFA
:
FK Žalgiris
13:00
Visagino BFA
:
FK Žalgiris
13:00
Vilnius Football Academy B
:
FM Fortūna
13:00
Vilnius Football Academy B
:
FM Fortūna
13:00
Vilnius Football Academy
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Vilnius Football Academy
:
VFA Geležinis vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

14:00
FK Viltis
:
Rotalis

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

14:30
FK Žalgiris
:
FK Ataka C

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

14:00
FK Ataka D
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
11:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
13:00
Visagino BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Visagino BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Utenos Utenis
:
FK Ataka
13:00
Utenos Utenis
:
FK Ataka

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 621

    žaidėjai

  • 667

    komandos

  • 383

    varžybos

  • 13 782

    rungtynės