Rungtynės 2022-09-03

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

11:00
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

10:30
0
:
3
17:00
4
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

15:00
-
:
-

2022 m. LFF III lygos PAFF pirmenybės „Komex“ taurei laimėti

10:00
0
:
3

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
BE1 NFA
:
Jonava
13:00
BE1 NFA
:
Jonava
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Dainava
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

10:30
FA Utenis
:
FA-FM Ateitis
10:30
FA Utenis
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Žalgiris
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
FK Žalgiris
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FK Granitas
13:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

12:00
Klaipėdos KFA
:
FK Gintaras
12:00
Klaipėdos KFA
:
FK Gintaras
13:00
FA Šiauliai
:
FC Džiugas
13:00
FA Šiauliai
:
FC Džiugas
13:00
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos FM
13:00
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FK Garliava
:
FK Nevėžis
13:00
FK Garliava
:
FK Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
13:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
FK Babrungas
:
Banga
13:00
FK Babrungas
:
Banga
13:00
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai
13:00
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

09:15
Vilniaus BFA B
:
FM Fortūna
09:15
Vilniaus BFA B
:
FM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

10:00
FK Ataka D
:
FK Ketera

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 319

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 993

    rungtynės