Rungtynės 2022-09-08

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023

18:00
2
( 5 )
:
2
( 4 )

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
7
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:00
1
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

18:00
14
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

16:00
1
:
6

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FK Ketera
:
FM Nikė

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FA Utenis B
-
16:00
MFA Bitės
:
VFA Geležinis Vilkas B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
Mažeikių SM
:
Minijos FA
16:00
FC Džiugas B
:
Banga
16:00
FK Babrungas
:
Tauragės SC
16:00
Minijos FA B
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FM Ataka
:
FA Utenis
-
16:00
FK Margiris
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
FM Ataka B
:
FM Fortūna B
16:30
FK Ataka C
:
Rotalis
17:00
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono A grupė 2022/2023

16:00
Klaipėdos KFA
:
FK Babrungas
16:00
Šilutė
:
Klaipėdos FM B
16:00
Minijos FA
:
FC Kuršiai

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono B grupė 2022/2023

16:00
FK Atmosfera
:
Banga
18:00
Tauragės SC
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Pietų regiono KAFF grupė 2022/2023

16:00
FK Vidzgiris
:
FT Golas
17:00
FT Golas
:
FA Dainava
18:00
FK Vidzgiris
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FM Ataka
:
FA Utenis
-
16:00
FM Vilniaus Vytis
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regionio B grupė 2022/2023

16:00
FK Ketera
:
FM Nikė
16:00
MFA Bitės
:
FM Žaibas
16:00
FM Fortūna B
:
FK Margiris B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
Šilutė
:
Minijos FA
16:00
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos FM C
18:30
Klaipėdos KFA
:
FK Banga B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

11:00
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FK Vilnius
16:00
Vilnius Football Academy
:
FK Žalgiris
16:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FA Utenis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

16:00
FM Ataka B
:
FM Žaibas
16:00
MFA Bitės
:
FM Fortūna B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

16:00
FK Ataka C
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FK Banga B
:
FK Gintaras
16:00
FA Tauras
:
Tauragės SC

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės