Rungtynės 2022-09-16

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

17:30
1
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:30
6
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
8
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:30
9
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2022/2023

18:00
1
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
17:00
Jonava
:
Marijampolės FC
17:00
Jonava
:
Marijampolės FC
17:00
FK Garliava
:
FK Nevėžis
17:00
FK Garliava
:
FK Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Banga
:
FK Atmosfera
17:00
Banga
:
FK Atmosfera
17:00
FK Gintaras
:
FC Džiugas
17:00
FK Gintaras
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

15:45
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
15:45
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
17:00
VJFM Fortūna
:
Marijampolės FC
17:00
VJFM Fortūna
:
Marijampolės FC
17:00
FK Garliava
:
FK Nevėžis
17:00
FK Garliava
:
FK Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
17:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
17:00
Minijos FA
:
Banga
17:00
Minijos FA
:
Banga
17:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM
17:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
FA-FK Panevėžys
:
Ariogalos FK Vienybė
16:00
FA-FK Panevėžys B
:
Pakruojo RSC
16:00
Pasvalio FC
:
Kelmės VJSM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono A grupė 2022/2023

14:30
FK Ekranas
:
FA-FK Panevėžys B
16:00
Pasvalio FC
:
FA-FK Panevėžys
16:00
Biržų KKSC
:
FK Dembava

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
FK Saned
:
Pakruojo RSC
16:00
Kelmės VJSM
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
FA Šiauliai B
:
Ariogalos FK Vienybė
16:00
FA Šiauliai C
:
Akmenės SC
16:00
FA-FK Panevėžys B
:
Radviliškio ŠSPC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono A grupė 2022/2023

16:00
Kuršėnų SM
:
Raseinių KKSC
16:00
FA Šiauliai D
:
Kelmės VJSM
16:00
Radviliškio ŠSPC
:
Akmenės SC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
Kuršėnų SM B
:
FA-FK Panevėžys C
16:00
FA Šiauliai B
:
FA-FK Panevėžys B
16:00
FA Šiauliai F
:
FA Šiauliai G

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono C grupė 2022/2023

16:00
Pakruojo RSC
:
Pasvalio FC
16:00
FA-FK Panevėžys
:
FK Ekranas
16:00
ŠSPC-Radviliškis
:
FK Dembava

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 319

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 993

    rungtynės