Rungtynės 2022-09-23

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

17:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:15
0
( 0 )
:
0
( 2 )

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FC Hegelmann
:
FK Nevėžis
17:00
FC Hegelmann
:
FK Nevėžis
17:00
BE1 NFA
:
FK Garliava
17:00
BE1 NFA
:
FK Garliava
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
Jonava
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FM Fortūna
17:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FM Fortūna
17:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
17:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
17:00
Vilniaus BFA
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:00
Vilniaus BFA
:
Talentų FA-FK Riteriai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

16:30
Banga
:
FC Džiugas
16:30
Banga
:
FC Džiugas
17:00
FA Šiauliai
:
FK Gintaras
17:00
FA Šiauliai
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FC Hegelmann
:
FK Nevėžis
17:00
FC Hegelmann
:
FK Nevėžis
17:00
FM Olimpas
:
FK Garliava
17:00
FM Olimpas
:
FK Garliava
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
VJFM Fortūna
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
VJFM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FA Šiauliai
:
Minijos FA
17:00
FA Šiauliai
:
Minijos FA
17:00
Klaipėdos KFA
:
FK Babrungas
17:00
Klaipėdos KFA
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
Vilnius Football Academy
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
Vilnius Football Academy
17:00
FK Vilnius
:
FM Fortūna
17:00
FK Vilnius
:
FM Fortūna
17:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
18:15
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
Pakruojo RSC
:
Pasvalio FC
16:00
Ariogalos FK Vienybė
:
FA-FK Panevėžys B
16:00
FA Šiauliai B
:
FA-FK Panevėžys

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono A grupė 2022/2023

16:00
FA-FK Panevėžys B
:
FK Dembava
16:00
FA-FK Panevėžys
:
Biržų KKSC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
Pakruojo RSC
:
Radviliškio ŠSPC
16:00
Akmenės SC
:
FK Saned

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
FK Ekranas B
:
FA-FK Panevėžys B
16:00
Akmenės SC
:
FA-FK Panevėžys
16:00
Ariogalos FK Vienybė
:
FA Šiauliai C
16:00
Pakruojo RSC
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono A grupė 2022/2023

16:00
Raseinių KKSC
:
Akmenės SC
16:00
Kelmės VJSM
:
Radviliškio ŠSPC
16:00
Kuršėnų SM
:
FA Šiauliai D

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
FA-FK Panevėžys C
:
FA Šiauliai G
16:00
FA-FK Panevėžys B
:
FA Šiauliai F
16:00
Kuršėnų SM B
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono C grupė 2022/2023

16:00
Pasvalio FC
:
FA-FK Panevėžys
16:00
FA Šiauliai C
:
Pakruojo RSC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

15:00
FK Banga B
:
FC Džiugas B

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės