Rungtynės 2022-09-29

Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2022/2023

20:15
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:00
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

16:30
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FK Ketera
:
FM Liepsna
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FM Nikė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FK Viltis
:
FA Utenis B
-
16:00
-
MFA Bitės
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
-
Minijos FA
:
Tauragės SC
-
16:00
-
Banga
:
Klaipėdos FM C
-
16:00
-
Mažeikių SM
:
Minijos FA B
-
16:00
-
FC Džiugas B
:
FK Babrungas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FK Margiris
:
FA Utenis
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FK Granitas
-
18:00
-
Vilnius Football Academy
:
FM Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
Rotalis
:
FM Fortūna B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
Šilutė
:
FK Babrungas
-
16:00
-
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA
-
16:00
-
FC Kuršiai
:
Klaipėdos FM B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
Jurbarko SC
:
Šilalės SM
-
16:00
-
FC "Džiugas"
:
FA Tauras
-
16:00
-
Tauragės SC
:
FK Atmosfera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FK Margiris
:
FA Utenis
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FK Žalgiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regionio B grupė 2022/2023

16:00
-
MFA Bitės
:
FM Nikė
-
16:00
-
FM Fortūna B
:
FK Ketera
-
16:00
-
FK Margiris B
:
FM Žaibas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
-
Šilutė
:
FK Banga B
-
16:00
-
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos KFA
-
16:00
-
Klaipėdos FM C
:
Minijos FA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FK Vilnius
:
FA Utenis
-
16:00
-
FM Ataka
:
FM Vilniaus Vytis
-
16:00
-
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
Vilnius Football Academy
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

16:00
-
ESFA B
:
FM Žaibas
-
16:00
-
MFA Bitės
:
FM Ataka B
-
16:00
-
FM Fortūna B
:
FM Vilniaus Vytis B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

16:00
-
FA Trakai
:
FK Ketera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
Jurbarko SC
:
Tauragės SC
-
16:00
-
FC Džiugas B
:
FA Tauras
-
16:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Banga B
-

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 311

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 977

    rungtynės