Rungtynės 2022-10-08

NACIONALINĖ KOMANDA 2023 Women's Under-17 - Round 1 - LBGrp6

18:00
1
:
Kazachstanas
0

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023

11:00
3
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

10:00
0
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

10:30
0
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

13:00
3
:
2
13:15
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

11:00
0
:
5

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
Jonava
:
BE1 NFA
13:00
Jonava
:
BE1 NFA
13:00
FA Dainava
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FA Dainava
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

10:30
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis Vilkas
10:30
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
FA Utenis
:
FK Žalgiris
13:00
FA Utenis
:
FK Žalgiris
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
Klaipėdos FM
:
Klaipėdos FM B
13:00
Klaipėdos FM
:
Klaipėdos FM B
15:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos KFA
15:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
13:00
FK Nevėžis
:
FK Garliava
13:00
FK Nevėžis
:
FK Garliava
13:00
BE1 NFA
:
Marijampolės FC
13:00
BE1 NFA
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
Vilniaus BFA
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
Vilniaus BFA
:
Talentų FA-FK Riteriai
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna
13:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis Vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

09:15
Vilniaus BFA B
:
FA-FM Ateitis
09:15
Vilniaus BFA B
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

09:30
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis Vilkas
09:30
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis Vilkas
10:40
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
10:40
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

11:00
FM Ataka
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

11:00
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FM Vilniaus Vytis
12:00
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

11:00
ESFA B
:
FM Vilniaus Vytis B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

11:00
FA Trakai
:
FK Ataka D

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės