Rungtynės 2022-10-21

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023

18:00
0
:
5

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023

16:00
1
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
9
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

18:00
1
:
5
19:00
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
1
:
5

LMFA I lygos pirmenybės 2022 del 9-12 vietų

16:30
9
:
1

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

14:30
Klaipėdos FM
:
FC Džiugas
14:30
Klaipėdos FM
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Marijampolės FC
:
BE1 NFA
17:00
Marijampolės FC
:
BE1 NFA
17:00
FK Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA
17:00
FK Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA
17:00
FK Garliava
:
Jonava
17:00
FK Garliava
:
Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA B
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA B
17:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA-FM Ateitis
17:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA-FM Ateitis
17:00
FM Fortūna
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:00
FM Fortūna
:
Talentų FA-FK Riteriai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FK Atmosfera
:
Banga
17:00
FK Atmosfera
:
Banga
17:30
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai
17:30
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Marijampolės FC
:
FM Olimpas
17:00
Marijampolės FC
:
FM Olimpas
17:00
FK Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA
17:00
FK Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA
17:00
FK Garliava
:
VJFM Fortūna
17:00
FK Garliava
:
VJFM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

17:00
Vilniaus BFA
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:00
Vilniaus BFA
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
FA Šiauliai B
:
Pakruojo RSC
16:00
FA-FK Panevėžys
:
Kelmės VJSM
16:00
FA-FK Panevėžys B
:
Pasvalio FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
FK Saned
:
Kuršėnų SM
16:00
Radviliškio ŠSPC
:
Kelmės VJSM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
Ariogalos FK Vienybė
:
FK Ekranas B
16:00
Pakruojo RSC
:
Radviliškio ŠSPC
16:00
FA Šiauliai C
:
FA-FK Panevėžys

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono C grupė 2022/2023

16:00
Pakruojo RSC
:
FK Dembava

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės