Rungtynės 2023-04-27

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FM Liepsna
:
FM Ataka
-
16:00
-
FM Nikė
:
FK Ketera
-
16:00
-
FK Vilnius
:
Vilnius Football Academy
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis B
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija
-
16:00
-
FK Granitas B
:
FK Viltis
-
16:00
-
VFA Geležinis Vilkas B
:
MFA Bitės
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
-
Klaipėdos FM C
:
Minijos FA
-
16:00
-
Minijos FA B
:
Tauragės SC
-
16:00
-
FK Babrungas
:
Banga
-
16:00
-
FC Džiugas B
:
Mažeikių SM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis
:
FM Ataka
-
16:00
-
FK Granitas
:
FK Margiris
-
16:00
-
FK Vilnius
:
Vilnius Football Academy
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FM Žaibas
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija
-
16:00
-
FM Fortūna B
:
FM Ataka B
-
16:00
-
Rotalis
:
FK Ataka C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FK Babrungas
:
Šilutė
-
16:00
-
Klaipėdos KFA
:
Minijos FA
-
16:00
-
Klaipėdos FM B
:
FC Kuršiai
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
Šilalės SM
:
Jurbarko SC
-
16:00
-
FA Tauras
:
FC "Džiugas"
-
16:00
-
FK Atmosfera
:
Tauragės SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis
:
FM Ataka
-
16:00
-
FK Žalgiris
:
FK Margiris
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FM Vilniaus Vytis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regionio B grupė 2022/2023

16:00
-
FM Nikė
:
FK Ketera
-
16:00
-
FM Žaibas
:
MFA Bitės
-
16:00
-
FK Margiris B
:
FM Fortūna B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
-
FK Banga B
:
Šilutė
-
16:00
-
Klaipėdos KFA
:
Klaipėdos FM B
-
16:00
-
Minijos FA
:
Klaipėdos FM C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FK Žalgiris
-
16:00
-
Vilnius Football Academy
:
FK Vilnius
-
16:00
-
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FM Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

16:00
-
FM Žaibas
:
FM Ataka B
-
16:00
-
FM Vilniaus Vytis B
:
ESFA B
-
16:00
-
FM Fortūna B
:
MFA Bitės
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

16:00
-
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka C
-
16:00
-
FK Ketera
:
FK Ataka D
-
16:00
-
FA Trakai
:
FK Ataka E
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
Tauragės SC
:
Jurbarko SC
-
16:00
-
FA Tauras
:
FC Džiugas B
-
16:00
-
FK Banga B
:
Klaipėdos FM B
-

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

kovas 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

balandis 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

gegužė 2023

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

birželis 2023

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

rugpjūtis 2023

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  • 12 927

    žaidėjai

  • 601

    komandos

  • 259

    varžybos

  • 14 361

    rungtynės