Rungtynės 2023-09-16

NACIONALINĖ KOMANDA U-17 draugiškos rungtynės

13:00
0
Armėnija
:
1

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

19:00
5
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

13:00
0
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
7
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

11:30
4
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Dainava
:
Marijampolės FC
13:00
FA Dainava
:
Marijampolės FC
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FK Garliava
:
Nevėžis
13:00
FK Garliava
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Džiugas
:
Minijos FA
13:00
FC Džiugas
:
Minijos FA
13:00
FK Babrungas
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Babrungas
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM
13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
FK Jonava
13:00
FC Hegelmann
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
09:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Granitas
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Granitas
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Šiauliai
:
Atmosfera
11:00
FA Šiauliai
:
Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA
12:30
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis vilkas
12:30
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis
13:00
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA
14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas
13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FA Kaunas
:
Kauno Žalgirio FA
10:00
FA Kaunas
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Nevėžis
13:00
FC Hegelmann
:
Nevėžis
13:00
FK Garliava
:
FK Jonava
13:00
FK Garliava
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA
12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Utenos Utenis
:
FK Vilnius
13:00
Utenos Utenis
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Atmosfera
:
FK Gintaras
13:00
Atmosfera
:
FK Gintaras
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
VJFM Fortūna
13:00
FC Hegelmann
:
VJFM Fortūna
13:00
Nevėžis
:
Marijampolės FC
13:00
Nevėžis
:
Marijampolės FC
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolė City
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolė City

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Visagino BFA
:
FA-FM Ateitis
13:00
Visagino BFA
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Vilnius
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Vilnius
:
VFA Geležinis vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas
13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka B
:
Rotalis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

09:30
FA-FM Ateitis
:
FK Ketera
14:00
MFA Bitės
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
MFA Bitės
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
Kazlų Rūdos SC
:
FK Vidzgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilniaus BFA
09:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilniaus BFA
11:00
ESFA
:
FM Fortūna
11:00
ESFA
:
FM Fortūna
13:00
Utenos Utenis
:
Visagino BFA
13:00
Utenos Utenis
:
Visagino BFA
14:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
14:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
Sveikata VSM
:
FM Vienybė

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

sausis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  • 9 431

    žaidėjai

  • 654

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės