Rungtynės 2023-09-17

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
FA Šiauliai
:
Kelmės VJSM
12:00
FA Šiauliai C
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
FK Saned
:
Akmenės r. SC
13:00
Pasvalio FC
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Raseinių KKSC
:
FA Šiauliai C
13:00
Kuršėnų SM
:
Kelmės VJSM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FA Šiauliai D
:
Radviliškio ŠSPC B
12:00
FA Gintra
:
Radviliškio ŠSPC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

14:00
FA Šiauliai
:
Kuršėnų SM
14:00
FA Šiauliai B
:
FA Gintra

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
FK Dembava
:
Pasvalio FC

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

16:00
5
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
1
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
4
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
0
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

12:30
30
:
0
13:00
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
1
:
3
13:00
0
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

13:00
1
:
4

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

08:30
Vilniaus BFA B
:
FM Fortūna
08:30
Vilniaus BFA B
:
FM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

15:00
Vilniaus BFA C
:
Visagino BFA
15:00
Vilniaus BFA C
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

15:00
Vilnius Football Academy
:
FK Margiris
16:00
FK Viltis
:
FK Ataka C

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Žaibas
:
FM Nikė
12:00
SK Nemenčinė
:
FK Margiris

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:30
SK Nemenčinė
:
FK Ketera
12:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka B
12:00
FM Žaibas
:
FM Nikė

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Margiris
:
FK Žalgiris
11:00
FM Fortūna
:
FK Ataka C

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka E
:
FK Vilnius
12:00
FM Žaibas
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FC Džiugas B
:
FC Džiugas C

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

15:00
FA Tauras
:
Šilalės SM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Ąžuolas
:
FK Mairas
12:00
Druskininkų SC
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
FA Šiauliai B
:
Radviliškio ŠSPC
12:00
Akmenės r. SC
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos FM C
:
Minijos FA
12:00
FK Gintaras B
:
FK Šilutė
12:00
FK Babrungas
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FA Dainava
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
Šilalės SM
:
FK Šilutė
13:00
Tauragės SC
:
FK Babrungas - Rietavas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Mairas
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FA Kaunas
:
Prienų FM
13:00
VJFM Ąžuolas
:
FMK Lituanica Domeikava
13:00
FA Dainava
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Minijos FA
:
Jurbarko SC
12:00
FA Tauras
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos FM C
:
Klaipėdos KFA
12:00
Kretingos FM
:
FK Šilutė
12:00
Tauragės SC
:
FK Banga B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Varėnos SC
:
Kaišiadorių ŠSC
12:00
FK Garliava B
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FM Žaibas
:
FK Žalgiris
11:00
FK Ataka B
:
FK Ataka C

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

sausis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  • 9 484

    žaidėjai

  • 655

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės