Rungtynės 2023-09-20

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

16:00
3
:
0
19:00
3
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

17:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

18:00
4
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

16:00
0
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

18:00
FK Jonava
:
Marijampolės FC
18:00
FK Jonava
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
17:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:00
Visagino BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
17:00
Visagino BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

16:00
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai
16:00
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

18:00
FK Jonava
:
Marijampolės FC
18:00
FK Jonava
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

16:00
ESFA
:
FK Ekranas
16:00
ESFA
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:30
FK Banga
:
Atmosfera
17:30
FK Banga
:
Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:00
Visagino BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
17:00
Visagino BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:15
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas
17:15
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

17:00
Jurbarko SC
:
Šilalės SM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

15:30
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

15:30
Prienų FM
:
Kazlų Rūdos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

15:15
Klaipėdos FM B
:
Palangos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

15:30
FK Šilutė
:
Tauragės SC
16:00
Jurbarko SC
:
Šilalės SM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

18:00
Klaipėdos FM B
:
Palangos SC

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

sausis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  • 9 699

    žaidėjai

  • 676

    komandos

  • 386

    varžybos

  • 13 985

    rungtynės