Rungtynės 2023-10-01

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Kuršėnų SM
:
Kelmės VJSM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
FA Šiauliai B
:
Akmenės r. SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Raseinių KKSC
:
Akmenės r. SC
13:00
Kuršėnų SM
:
Kelmės SC B
13:00
Kelmės VJSM
:
FA Šiauliai C

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FA Šiauliai D
:
FA Panevėžys-PRSSG
12:00
FA Gintra
:
FK Ekranas
12:00
Radviliškio ŠSPC
:
Radviliškio ŠSPC B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

14:00
FA Šiauliai B
:
Kuršėnų SM
14:00
FA Gintra
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
FK Dembava
:
FA Panevėžys-PRSSG
14:00
Pasvalio FC
:
Radviliškio ŠSPC

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

16:45
6
:
2

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas

15:00
6
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024

11:00
2
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

11:00
4
:
0
12:00
1
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
4
:
9

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

10:00
0
:
4
15:00
14
:
0

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

15:00
2
:
0

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

12:00
2
:
3

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA
10:00
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Vilnius Football Academy
:
VFA Geležinis vilkas
10:00
Vilnius Football Academy
:
VFA Geležinis vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
ESFA
:
Visagino BFA
13:00
ESFA
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka B
:
FK Ataka C

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
FK Ketera
:
FK Margiris
12:00
MFA Bitės
:
FM Vilniaus Vytis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
MFA Bitės
:
FM Vilniaus Vytis
12:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Žalgiris
12:00
FA Trakai
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka C
11:00
FM Fortūna
:
FA Trakai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FM Žaibas
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Atmosfera
:
Klaipėdos KFA
12:00
FC Džiugas C
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
Tauragės SC
:
FK Banga B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kauno Žalgirio FA B
:
Kaišiadorių ŠSC
12:00
Druskininkų SC
:
FK Vidzgiris
12:00
FA Dainava
:
FK Mairas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
Akmenės r. SC
:
Radviliškio ŠSPC
12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Pakruojo r. SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Gintaras B
:
Minijos FA
12:00
FK Babrungas
:
Klaipėdos KFA
12:00
FK Gintaras
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Fortūna
:
FMK Lituanica
12:00
FMK Lituanica Domeikava
:
FM Olimpas
12:00
FA Dainava
:
Kazlų Rūdos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Banga B
:
Klaipėdos FM B
11:00
Klaipėdos KFA
:
KFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
Tauragės SC
:
Jurbarko SC
13:00
FK Babrungas
:
FK Babrungas - Rietavas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Vidzgiris B
:
Kauno Žalgirio FA B
12:00
FA Dainava
:
FK Vidzgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FA Kaunas
:
VJFM Ąžuolas
13:00
FA Dainava
:
FMK Lituanica Domeikava
13:00
FK Jonava
:
FMK Lituanica
15:00
Sveikata VSM
:
Prienų FM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:30
FA Tauras
:
Klaipėdos KFA
12:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM B
12:00
FK Gintaras
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Ataka
:
FK Žalgiris
13:00
FK Ataka
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos FM B
:
FK Šilutė
12:00
Klaipėdos FM C
:
FK Banga B
12:00
Kretingos FM
:
Tauragės SC
16:00
FK Šilutė
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Varėnos SC
:
Marijampolė City
12:00
FK Garliava B
:
FMK Lituanica
12:00
FK Jonava
:
FM Vienybė

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

vasaris 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
  • 9 431

    žaidėjai

  • 654

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės