Rungtynės 2023-10-08

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Raseinių KKSC
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
Pakruojo r. SC
:
FA Šiauliai B
13:00
FK Saned
:
Pasvalio FC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Kelmės SC B
:
Kelmės VJSM
13:00
Akmenės r. SC
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Ekranas
:
Radviliškio ŠSPC
12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA Gintra
12:00
FK Dembava
:
FA Šiauliai D

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Pasvalio FC
14:00
FK Ekranas
:
FK Dembava

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

13:00
1
:
9

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:00
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

13:00
0
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

11:30
4
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Žalgiris
:
Visagino BFA
11:00
FK Žalgiris
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Visagino BFA
:
Utenos Utenis
13:00
Visagino BFA
:
Utenos Utenis
14:00
FK Vilnius
:
ESFA
14:00
FK Vilnius
:
ESFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FK Viltis
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
FK Margiris
:
FA-FM Ateitis
11:00
FM Vilniaus Vytis
:
SK Nemenčinė
12:00
FK Vilnius
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ketera
:
FK Ataka
12:00
FM Žaibas
:
MFA Bitės

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Ataka B
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

10:00
FK Viltis
:
FK Ketera
12:00
FK Vilnius
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Gintaras
:
FK Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
FK Banga B
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Mairas
:
Kauno Žalgirio FA B
12:00
FK Vidzgiris
:
FA Dainava
12:00
Kaišiadorių ŠSC
:
Kazlų Rūdos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos KFA
:
FK Gintaras
12:00
Minijos FA
:
FK Babrungas
12:00
Klaipėdos FM B
:
FK Gintaras B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kazlų Rūdos SC
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kauno Žalgirio FA B
:
FK Mairas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FMK Lituanica
:
FA Dainava
13:00
FMK Lituanica
:
FA Kaunas
13:00
FMK Lituanica Domeikava
:
FK Jonava
13:00
Prienų FM
:
FA Dainava
13:00
VJFM Ąžuolas
:
Sveikata VSM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Jurbarko SC
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Tauragės SC
:
Klaipėdos FM C
12:00
FK Banga B
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Vienybė
:
Varėnos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FM Žaibas
:
FK Ataka B
11:00
FK Žalgiris
:
FK Ataka C

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

vasaris 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
  • 9 484

    žaidėjai

  • 655

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės